اقامت با مدرک فنی و حرفه ای در قبرس شمالی

اقامت با مدرک فنی و حرفه ای در قبرس شمالی

در این مقاله می‌خواهم ۲ روش بسیار ارزان و آسان برای مهاجرت و اقامت با مدرک فنی حرفه ای در قبرس شمالی و برخی کشورهای اروپایی را به شما معرفی کنم که از خواندنش تعجب می‌کنید که چرا تابحال از آن بی‌خبر بودید.

در یکی از روشها نه تنها به مدرک زبان و تمکن مالی نیاز نیست، بلکه محدودیت سنی هم ندارد. حتی اگر بالای۶۰ سال هم باشید به راحتی می‌توانید اقامت بگیرید. روشها به قرار زیر است:

۱- مهاجرت از طریق فنی و حرفه ای

۲- مهاجرت از طریق دانشگاه

ما بعنوان نماینده رسمی دانشگاه‌ها، موسسات فنی حرفه ای و حتی مدارس بین‌المللی در قبرس شمالی و برخی کشورهای اروپایی از صفر تا صد مسیر کنارتان هستیم.

مهاجرت از طریق فنی حرفه ای یا دانشگاه؟!

بیایید از اول مشخص کنیم با توجه به شرایطی که داریم کدوم مهاجرت به دردمون می‌خوره بعدش یک تصمیم جدی بگیریم و بریم برای مراحل بعدی. موافقی؟

اولش ببینیم مهاجرت از طریق فنی حرفه ای چه شرایطی داره و به درد کیا می‌خوره؟

بعدش ببینیم مهاجرت از طریق دانشگاه چه شرایطی داره و به درد کیا می‌خوره!

مهاجرت از طریق فنی‌وحرفه‌ای مناسب چه کسی است؟

ابتدا بپردازیم به مهاجرت از طریق فنی حرفه ای در قبرس شمالی که یک موقعیت عالی برای کسانی است که مدرک زبان انگلیسی ندارند، سن بالایی دارند و فکر می‌کنند دیگه راهی برای مهاجرت وجود ندارد. اصلاً نگران نباشید چون برای هر سن و سال و با هر شرایطی امکان این را دارید که اقامت بگیرید.

راستی از طریق برخی از این موسسات می‌توانیم برای شما پذیرش بگیریم که به انگلیس، آمریکا، کانادا، هلند و … مهاجرت کنید و ادامه رشته تحصیلی را در آن کشورها گذرانده و همانجا مشغول کار شوید. چون در قبرس هستید و اقامت یک کشور دیگر را دارید خیلی سریعتر ویزای کشورهای ذکر شده را دریافت و مهاجرت کنید.

 

یا حتی در قبرس شمالی  رشته‌های مورد نظر را بخوانید ولی باز هم از کشورهای ذکر شده مدرک بگیرید.  این روش مهاجرتی از سن ۱۷ سال شروع شده و تا بالای ۶۰ سال امکان دریافت اقامت وجود دارد. به طور کلی حتی اگر یکی از شرایط زیر را هم دارید این روش اقامت مناسب شماست:

اقامت با مدرک فنی و حرفه ای در قبرس شمالی مناسب کیست؟

 • کسی که می‌خواهد برای کار به قبرس شمالی بیاید. از طرفی کارفرماها تا فرد حضور نداشته باشد و چند ماهی برای آنها کار نکند برای ویزای کاری اقدام نمی‌کنند. خب بایستی برای چند ماه حضورش در کشور اقامت داشته باشد. ما با ثبت‌نام او در موسسه برایش اقامت می‌گیریم تا حضورش قانونی باشد.
 • کسی که بودجه کافی برای خرید ملک در قبرس شمالی ندارد که بتواند از این طریق اقامت بگیرد.
 • کسی که دیپلم ندارد و می‌خواهد اقامت یک کشور را داشته باشد و در آن مشغول به کار شود.
 • کسی که در قبرس شمالی اقامت داشته، ریجکت شده و اقامت قبلی‌اش قابل تمدید نیست.
 • کسی که با استفاده از تحصیل در موسسات فنی و حرفه ای قصد ادامه تحصیل در کشورهای اروپایی و آمریکایی را دارد.
 • کسی که حتی مدرک دیپلم و بالاتر را دارد اما نمی‌خواهد دانشگاه ثبت‌نام کند.
 • کسی که مدرک  زبان انگلیسی ندارد و می‌خواهد از طریق تحصیلی مهاجرت کند.
 • کسی که سن بالایی دارد و از طریق دانشگاه نمی‌تواند اقدام کند.
 • کسی که بدلیل مشغله کاری نمی‌تواند سر کلاسها حاضر باشد
 • کسی که تمکن مالی ندارد

در این روش مهاجرتی نیاز به مدرک عدم سوپیشینه نیست و تمدید سال به سال بدون محدودیت  امکان‌پذیر است. یعنی هر چند سال بخواهید با این روش اقامتتان تمدید می‌شود.

اگر حتی یکی از شرایط بالا را دارید شک نکنید که اقامت از طریق فنی و حرفه ای مناسب شماست.

مهاجرت غیرتحصیلی!

آیا گرفتن اقامت با مدرک فنی و حرفه ای در قبرس امکانپذیر است؟
آیا با مدرک فنی حرفه ای میشه مهاجرت کرد؟

چون از این مهاجرت غیر تحصیلی و البته خیلی هم ارزان کمتر کسی اطلاع دارد پس لازم دانستیم تمام مطالب مهم را در قالب ۲ ویدئو آماده کنم که در مقاله گرفتن اقامت با مدرک فنی و حرفه ای می‌توانید مشاهده کنید. تمام مراحل این نوع اقامت با جزییات کامل در این ۲ ویدئو آمده است. دیدن آنها کمتر از ۳۰ دقیقه وقت شما را می‌گیرد اما یک دنیا اطلاعات درباره قبرس شمالی بدست می‌آورید که کمتر کسی از آنها اطلاع دارد.

مطالب این ویدئو حاصل یک سال تحقیق و بررسی در کشور قبرس شمالی است. تمام اطلاعات از منابع موثق جمع‌آوری شده پس با خیال راحت با یک قلم و کاغذ ویدئوها را ببینید.

راستی یک فرصت همکاری و کسب درآمد یورویی در ارتباط با همین نوع اقامت برای شما فراهم کردیم که در ادامه مقاله به آن اشاره خواهم کرد.

گرفتن اقامت با مدرک فنی و حرفه ای در قبرس

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که مخاطبین از ما می‌پرسند این است آیا می‌توانید برای ما اقامت با مدرک فنی و حرفه ای بگیرید. پاسخ ما به آنها بلی است.

و اما پاسخ ما به چه کسانی بلی است؟

قبرس شمالی اقامت به کسانی می‌دهد که در یک رشته  فنی  حرفه ای داخل خاک قبرس ثبت‌نام کنند نه اینکه مهاجرت با دیپلم فنی و حرفه ای ایران!! منظور این است که اگر در ایران مدرک گرفتید اعتبار مدارک فنی و حرفه ای در خارج کشورشاید فقط برای کار پیدا کردن باشد نه گرفتن اقامت.

مدرک فنی حرفه ای بین المللی که در ایران می‌گیریم در خیلی از کشورها مورد قبول نیست. اعتبار مدرک فنی و حرفه ای در خارج از کشوربیشتر به مهارت های فنی ما وابسته است تا به آن تکه کاغذ!!  در جلسات کوچینگ و جلسات  آموزش مهاجرت همیشه به مُراجعین تاکید می‌کنم بهترین مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت مهارت و تخصص شماست.

شاید بپرسید گرفتن اقامت با فنی حرفه ای یعنی چه؟

وقتی وارد یک کشور می‌شویم داخل فرودگاه یک مهر ورود داخل پاسپورت ما می‌خورد و بعنوان توریست مثلا ۳۰ روز اجازه داریم که در آن کشور حضور داشته باشیم. بعد از اینکه مدت زمان ویزای توریستی ما تمام می‌شود بایستی خاک آن کشور را ترک کنیم وگرنه به ازای هر یک روز جریمه نقدی می‌شویم.

حالا فرض کنید می‌خواهید چند ماه یا یکسال و بیشتر در یک کشور بمانید. اینجاست که بحث اقامت پیش می‌آید چون در واقع مجوز شما برای ماندن در آن کشور است. مثلا با ثبت‌نام در دانشگاه، موسسات فنی و حرفه‌ای، خرید ملک یا طرق دیگر می‌توانید این اجازه را به صورت اقامت دریافت کرده و به صورت قانونی در کشور مربوطه زندگی کنید.

خب تا اینجا تا حد زیادی متوجه شدید که اقامت فنی و حرفه‌ ای مناسب چه کسانی است. اما بپردازیم به اقامت از طریق ثبت‌نام در دانشگاه.

برخی اعضای تیم ما در قبرس و برخی دیگر در هامبورگ آلمان مستقر هستند و آماده پاسخگویی به سوالات شما راجع به تحصیل در دانشگاه‌های قبرس شمالی و برخی کشورهای اروپایی.

مهاجرت از طریق دانشگاه مناسب چه کسی است؟

مهاجرت از طریق دانشگاه به قبرس شمالی

از دیگر روشهای راحت و ارزان برای مهاجرت، گرفتن پذیرش از دانشگاه‌ است. این روش مهاجرتی از سن ۱۸ سال شروع شده و تا سنین محدودی امکان تحصیل و دریافت اقامت وجود دارد. به طور کلی حتی اگر یکی از شرایط زیر را هم دارید این روش اقامت مناسب شماست:

 • کسی که مدرک زبان انگلیسی دارد و براحتی می‌تواند برای دانشگاه اقدام کند
 • کسی که فقط می‌خواهد درس بخواند و قصد کار کردن در ساعات طولانی ندارد
 • کسی که دیپلم دارد و برای دریافت مدرک کارشناسی قصد مهاجرت دارد
 • کسی که لیسانس دارد و برای کارشناسی ارشد قصد مهاجرت دارد
 • کسی که ارشد دارد و برای مقطع دکترا قصد مهاجرت دارد
 • کسی که پشت سد کنکور مانده و امیدی به قبولی در کنکور ندارد.
 • کسی که با مدرک بین المللی قصد کار در کشورهای اروپایی و امریکایی را دارد
 • کسی که از طریق درس می‌خواهد در کشور جهان اول زندگی کند و بعد شهروند آن کشور باشد

اگر حتی یکی از شرایط بالا را دارید شک نکنید که مهاجرت از طریق دانشگاه مناسب شماست. ما در تلاشیم بهترین دانشگاه‌ها با بالاترین بورسیه ممکن را به شما معرفی کنیم. از یکی از دانشگاه‌های قبرس با بورسیه ۷۵٪  برایتان به سرعت پذیرش می‌گیریم. کافیه از طریق واتساپ با ما در تماس باشید.

یک نکته مهم در مورد دانشگاه‌های قبرس شمالی نیاز نداشتن به مدرک زبان انگلیسی است. کالج زبان هر دانشگاه امتحان ورودی زبان می‌گیرد و اگر حدنصاب نمره را بیاورید اجازه انتخاب واحد دارید.

مهاجرت تحصیلی با دیپلم

برای گرفتن اقامت با مدرک فنی و حرفه ای و مهاجرت  با دیپلم یا بدون دیپلم کافیست یک سفر به قبرس شمالی داشته باشید.  زمانیکه به صورت قانونی و توریستی وارد قبرس می‌شوید بلافاصله ثبت‌نام شما را انجام می‌دهیم و اقامت توریستی شما به اقامت دانشجویی تبدیل می‌شود.

این یک مهاجرت دانشجویی است اما کاملاً با دانشگاه متفاوت است چون اگر نخواهید نیازی به حضور سر کلاس نیست. اما دانشگاه بعد از ۳ جلسه غیبت، واحد درسی مربوطه حذف می‌شود.

در ضمن هر چه هم مقاله مفصل باشد باز دلیل نمی‌شود که با ما تماس نگیرید. چون قطعاً سوالاتی در ذهن شماست که در مقاله نبوده.

بعد از خواندن متن هر جا ابهامی بود حتماً در واتساپ یا اینستاگرام پیام بگذارید. در اسرع وقت پاسخگو هستیم. (بجز شبها که خوابیم!!)

تماس در واتس‌اپ

خلاصه اینکه اگر تا اینجای مقاله را خواندید از این ۲ حالت خارج نیست:

 • یا تصمیم به مهاجرت دارید
 • یا مهاجرت کرده‌اید و در کشوری که هستیداحتمالاً اقامتتان به مشکل خورده یا ریجکت شده‌اید.

خبر خوش اینکه با این روش گرفتن اقامت با مدرک فنی و حرفه ای نیاز نیست خروج بزنید! کافیست ثبت نام کنید، بلافاصله اقامت شما در کمتر از یک هفته صادر می‌شود.

آشنایی مختصر با نوید آرامش

خب یه چیزی را فراموش کردم و اونم معرفی مجموعه بود!  این حق شماست که بدانید چه تیمی قراره همراه شما باشد.

در سالهای اخیر که مهاجرت رونق گرفته برای تسریع این فرآیند مجموعه‌های مهاجرتی زیادی تاسیس شده‌اند. دقیقاً هدف ما هم همین است. تسریع روند مهاجرت شما یا رفع مشکلات مهاجرتی شما.

البته کار ما فقط ثبت‌نام شما در دانشگاه یا موسسه فنی و حرفه ای یا همراهی در سرمایه‌گذاری و …  نیست!
چرا؟ چون تازه شما بعد از مهاجرت نیاز دارید یک نفر در کشور غریب همراهتان باشد. اصلاً چرا راه دور! همین الان این صفحه که برای قبل مهاجرت شما آماده کردیم یعنی ما قبل مهاجرت هم کنارتان هستیم. پس تا ادامه متن همراه ما باشید تا خیالتان راحت‌تر شود که یک تیم حرفه‌ای از ۰ تا ۱۰۰ کنار شماست.

جلسه کوچینگ و خدمات متمایز ما

جلسه کوچینگ برای مهاجرت به قبرس شمالی

۱. جلسات کوچینگی که قبل از شروع پروسه با شما برگزار می‌کنیم. توجه کنید که به شما مشاوره نمی‌دهیم و راه‌کاری از خودمان به شما تحمیل نمی‌کنیم. چون به توانمندیهای شما ایمان داریم، با کمک خودتان به مناسب‌ترین راه حل می‌رسیم. این تفاوت جلسه حرفه‌ای کوچینگ و مشاوره است.

۲- حضور بیشتر اعضای تیم در جزیره قبرس و آلمان از دیگر مزایای ماست. افرادی با تجربه بالا که به قوانین و شرایط جدید کاملاً تسلط دارند.

۳- بسته‌های حمایتی که بعد از مهاجرت از مدیر مجموعه دریافت می‌کنید که شامل جلسات آموزشی توسعه فردی و در صورت نیاز جلسات کوچینگ فردی است. چالش‌های مهاجرت بر کسی پوشیده نیست و قرار نیست وقتی رسیدید شما را به حال خود رها کنیم.

۴- همکاری با موسسات معتبر فنی‌وحرفه‌ای و دانشگاه‌های برتر قبرس شمالی جهت پذیرش دانشجویان بین المللی

۵- مدیر مجموعه، کوچ سطح حرفه‌ای (PCC) و مورد تایید فدراسیون جهانی کوچینگ از آمریکاست  . برای بالابردن سطح کیفی، برگزاری جلسات  را شخصاً برعهده دارند. «با تجربه بیش از ۷۰۰ ساعت جلسات کوچینگ فردی و سازمانی. سوابق و مدارک ایشان در صفحه درباره ما است که پیشنهاد می‌کنیم سری به این صفحه بزنید که یک هدیه رایگان در این صفحه منتظر شماست.

کسب درآمد یورویی

در ابتدای مقاله به فرصت همکاری و کسب درآمد دلاری اشاره کردم. معمولاً بعد از مهاجرت یکی از بزرگترین دغدغه‌ها کسب درآمد دلاری است.

البته این روزها در ایران هم کسب درآمد دلاری یک دغدغه شده است. می‌خواهم یک فرصتی به شما عزیزان معرفی کنم که درآمدی به یورو داشته باشید.

احتمالاً شما کسانی‌ را می‌شناسید که به این نوع اقامت با مدرک فنی و حرفه ای نیاز دارند. کافیه آنها را  به ما معرفی کنید و به ازای معرفی هر یک نفر مبلغی به یورو دریافت کنید. از هر جای دنیا که باشید این امکان برای شما فراهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر جهت همکاری و کسب درآمد در رسانه‌های اجتماعی با ما در تماس باشید.

کلام آخر

اگر دنبال مهاجرت ارزان و فوری هستید این مدل اقامت با مدرک فنی و حرفه ای در حال حاضر مناسب‌ترین گزینه در قبرس شمالی است. چون سالهای متمادی می‌توانید آنرا تمدید کنید دیگر دغدغه ریجکتی را نخواهید داشت چون اقامت دانشجویی جزو معتبرترین اقامت‌ها در سراسر دنیاست.

اگر هم قصد دارید در دانشگاه‌های قبرس شمالی یا اتحادیه اروپا تحصیل کنید در واتس‌اپ با ما در تماس باشید.

در ضمن هر سوالی دارید در بخش کامنت‌ها مطرح کنید در اسرع وقت پاسخگو هستیم.

گردآوری و تالیف: محبوبه حاج‌قاسمی

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *