کاشت مو در کرج

کاشت مو در کرج

گروه تخصصی زیبایی بینی مد خدمات کاشت مو در کرج به همراه بهترین دکتر های کاشت مو در استان البرز و انجام آن در بهترین کلینیک این شهر را ارائه می کند.

این مطلب راهنمای جامعی برای همشهریان کرجی که قصد کاشت مو با تراکم بالا را دارند طراحی شده است و جواب تمامی سوالات خودتان را در این باره خواهید گرفت.

قیمت کاشت مو در کرج به چه عواملی بستگی دارد ؟

قیمت کاشت مو به عوامل متعددی همچون روش و متد کاشت مو، تعداد گرافت های کاشت شده، موقعیت و تجهیزات کلینیک کاشت مو در کرج، میزان و وسعت طاسی سر شما و … بستگی دارد.

کلینیک ها و مطب های واقع شده در کرج با توجه به تبحر تیم جراحی و امکانات و خوش نامی کلینیک و پزشک کاشت مو، قیمت های متفاوتی به شما می دهند.

اما می توان قیمت ها را در یک بازه متغییر تعیین کرد.

بازه قیمت کاشت مو در کرج چقدر است؟

بازه قیمت کلینیک های مختلف کاشت مو در کرج و البته بینی مد، از 4.500.000 تا 12.000.000 تومان متغییر است.

قیمت کاشت مو برای من چقدر است؟

تا به پزشک مراجعه نکنید، هیچکس نمی تواند به شما بگوید هزینه کاشت مو برای شما تقریبا چقدر است.مشاورین بینی مد می توانند به شما هزینه تقریبی (بر اساس نمونه های قبلی کاشت مو انجام شده در مجموعه) ارائه کنند.در صورتی که تمایل به استعلام قیمت هستید، می توانید با استفاده از گزینه تماس سریع در همین صفحه در پیام رسان های تلگرام و واتساپ از سر و موهای آن در 4 زاویه بغل راست، بغل چپ، کف سر و پشت سر عکس بیاندازید و به مشاوران زیبایی ما ارسال نمایید تا حدود قیمت کاشت مو برای شما به عرضتان برسد.

هزینه کاشت موی من 7.500.000 تومان شده است، آیا هزینه دیگری هم دارم؟

ممکن است شما هم برای کاشت مو پول قرض کرده باشید و یا کلیه پس انداز هایتان را برای آن در نظر گرفته باشید و به اصطلاح تمام توان مالیتان را برای کاشت مو گذاشته باشید.مثلا ممکن است به شما گفته باشند هزینه کاشت مو برای شما هفت ملیون و پانصد هزار تومان است.در نظر بگیرید که شما فکر می کنید هزینه تمام شده کاشت مویتان همین مقدار است اما بعد از کاشت مو متوجه شده اید که باید کمی بیشتر پول خرج کنید!

همانطور که می دانید، هر جراحی نیاز به مراقبت های بعدی دارد بخصوص وقتی که جراحی از دسته تهاجمی باشد.بنابراین ممکن است بعد از کاشت مو پوستتان دچار تورم شود، عفونت کند، و یا موها و فولیکول های تازه نیاز به تقویت داشته باشند.بنابراین معمولا پزشک معالج برایتان انواع مسکن ها برای رفع سردردها،انواع آنتی بیوتیک ها برای جلوگیری از عفونت های احتمالی و یا انواع مکمل های غذایی و یا قرص های مولتی ویتامین (مانند هیر ویت و یا قرص زینک) برای ویتامینه شدن موهای کاشت شده تجویز نماید.

اما این مبلغ چقدر خواهد بود؟ حدود 1/10 (یک دهم مبلغ کل کاشت مو) را برای هزینه های بعد از جراحی در نظر بگیرید. یعنی اگر 10 ملیون تومان هزینه کاشت موهایتان شده است، 1 میلیون تومان برای مراقب ها، داروها، رژیم های غذایی و محلول هایی مانند ماینوکسیدیل و … در نظر داشته باشید (اگر بخواهید بسیار با کیفیت از موهایتان مراقبت کنید)

آیا در کرج قیمت کاشت مو به ازای هر گرافت است؟

بله ممکن است کلینیک و یا پزشک بر اساس هر گرافت قیمت نهایی را به شما اعلام نماید.

یک گرافت (graft) مو می تواند دارای 1 تا 4 تار مو با پیاز آن و بافت های پیوندی آن باشد. اما معمولا کاشت مو به ازای هر گرافت قیمت گذاری نمی شود و به جای آن مثلا برای هر 1000 گرافت موی کاشت شده یک قیمت نهایی در نظر گرفته می شود (مثلا 2 میلیون تومان_ با این احتساب قیمت هر گرافت بین 1000 تا 2000 تومان است)

آیا ممکن است قیمت بر اساس وسعت طاسی سر باشد؟

البته! این روش یک روش تقریبی قیمت دادن است.بر اساس این روش بر فرض تعیین می شود که سر شما تا 11 سانتی متر به سمت پشت سر طاس است.بنابراین از طرف پزشک به شما گفته می شود که حدود 4 ملیون تومان هزینه پر کردن طاسی سر شماست.

آیا قیمت دهی کلینیک های کاشت مو در کرج بر اساس متد کاشت مو درست است؟

بله! بسیاری از کلینیک ها بر اساس روش کاشت مو قیمت تعیین می کنند.مثلا ممکن است پزشک به شما بگوید که روش FIT برای شما مناسب است و به طور کلی هزینه کاشت موی شما 5.000.000 تومان خواهد شد.و یا ممکن است پزشک به شما بگوید که روش FUT را بر روی موهایتان اعمال می کند و بصورت کلی 6.500.000 تومان از شما دریافت می کند.

یا اینکه از روش های ترکیبی با قیمت مثلا 11.000.000 تومان برای شما استفاده می کند.

چطور بهترین دکتر کاشت مو در کرج را پیدا کنم؟

برای اطمینان از تبحر پزشک، می بایست چک کنید که پزشک کاشت مو در کرج می بایست متخصص پوست، مو و زیبایی باشد.خوشبختانه تیم پزشکان کاشت موی بینی مد، همگی دارای تخصص و فوق تخصص پوست، مو و زیبایی می باشند.

در واقع بهترین پزشک کرج برای کاشت مو می بایست بصورت واقع بینانه به فرآیند کاشت موی شما نگاه بیاندازد و آن را به صورت کامل به شما بگوید.

انتظار واقع بینانه از کاشت مو

وظیفه پزشک معالج این است که انتظار واقع بینانه ای که بیمار می تواند از کاشت مو داشته باشد را به وی بگوید.برخی از افراد با الگوی طاسی شدید، انتظار دارند تمام سرشان سرتاسر تار موی با تراکم باشد.اگر چنین چیزی از دید پزشک نشدنی است، باید این موضوع را به بیمار بگوید به جای آنکه به فکر سود و منفعت خودش باشد!

برای امتحان مجموعه یا کلینیک، می توانید انتظارات خودتان را غیر واقع بینانه مطرح کنید و منتظر پاسخ پزشک باشید!

میزان مجاز کاشت مو در یک جلسه

میزان کاشت موی مجاز در یک جلسه و یا یک روز بین 3000 تا 4000 گرافت است.اعمال بیشتر گرافت های مو در سر در یک جلسه یا یک روز می تواند باعث افزایش تورم و درد شدید و یا عفونت های جانبی شود.بنابراین اگر موهای شما به بیش از 4500 گرافت نیاز داشته باشد، بهتر است در جلسه اول 3000 گرافت و در جلسات بعدی مابقی گرافت ها روی پوست سر کاشت شود.

انتخاب بهترین روش کاشت نه سودآور ترین آن!

برخی از روش های کاشت مو به حساب جدیدتر بودن تکنولوژی کاشت و … هزینه بیشتری نسبت به دیگر روش ها دارند.انجام بهترین روش کاشت طبق صلاحدید پزشک است.پزشک معالج وظیفه دارد بهترین روش کاشت و پر تراکم ترین آن را به بیمار پیشنهاد دهد و همان روش را اجرا کند نه متدی که سودآوری بیشتری برای پزشک دارد.

بررسی روش های دیگر به جز کاشت مو در صورت صلاح بیمار

شاید کاشت مو تنها راه درمان برای بازیابی موهای از دست رفته نباشد و راه های دیگری نیز وجود داشته باشد! در صورت ریزش الگوی ژنتیکی، تنها راه درمان کاشت مو است.اما پزشک کاشت مو با توجه به رشته ای که مدرک آن را دارد، متخصص پوست، مو و زیبایی است بنابراین باید ریشه بیماری را در شما یافت کند.

ممکن است دچار عفونت و یا قارچ پوست سر شده باشید و به این ترتیب موهایتان ریخته باشد!

شاید به یک نوع ماده شوینده حساسیت دارید!

ممکن است گردش خون در سر شما ضعیف باشد و همین موضوع باعث ریزش موهایتان شود (چون مواد معدنی از طریق خون به سر می رسند و روند آن قطع یا کم شده است!)

ممکن است در اثر استرس کاری زیاد یا استرس های کاری شدید بانک موی خودتان را از دست داده باشید!

بنابراین تمامی این موارد می توانند با استفاده از مصرف داروهای خاص و یا تقویت مو به وسیله PRP و یا مولتی ویتامینه کردن موها و یا تعویض الگوی غذایی موهایتان را برگردانند.پس بنابراین نیازی به کاشت مو نیست!کاشت مو در صورتی به انجام می رسدئ که نظر پزشک بر این باشد که آخرین راه درمان کاشت است!

من 26 سالم است و ساکن کرج هستم، آیا می توانم مو بکارم؟

در صورتی که الگوی ریزش شما کاملا مشخص شده باشد، می توان به صورت چند مرحله ای حتی اگر 26 سالتان باشد،موهایتان را کاشت.اما کاشت به صورت کلی در این سن امکان پذیر نیست! بخصوص در آقایان به دلیل تغییرات هورمونی تا 30 سالگی، ممکن است الگوی ریزش مو شدیدتر بشود یا بلعکس متوقف شود.

بنابراین در وحله اول پیشنهاد ما به بیماران این است که کاشت مو را در +25 سالگی و ترجیحا سنین نزدیک به 30 سال کاشت مو را انجام دهند.اگر خیلی عجله دارید، می توانید درمان را چند مرحله ای شروع کنید.

آیا در سنین کمتر از 25 سال می توان کاشت مو انجام داد؟

این عمل در سنین کمتر از 25 سال پیشنهاد نمی شود.چرا که هنوز الگوی ریزش و دلیل اصلی آن تشخیص داده نمی شود و یا تشخیص آن بسیار سخت است.

من خانم هستم و 22 سالم است، آیا می توانم مو بکارم؟

کاشت مو برای خانم ها از سن +25 پیشنهاد می شود.در سنین کمتر مانند آقایان، الگو و دلیل ریزش مشخص نیست بنابراین بهتر است درمان را از 25 سال به بعد شروع کنید.

روش های کاشت مو در بینی مد کرج (مختصر و مفید و به زبان ساده)

در ادامه روش های کاشت مو در مجموعه زیبایی بینی مد شرح داده شده، سعی شده است که روش ها به زبان ساده و قابل فهم بیان شده باشد.

کاشت مو SUT در بینی مد کرج

آخرین متد کاشت مو با استفاده از دستگاه های تمام اتومات را کاشت مو به روش SUT است.روش کاشت مو SUT طبیعی ترین خط رویش را داشته و طراحی خط رویش کاملا طبق سلیقه بیمار است.

در کاشت مو به روش SUT سرعت کار به دلیل اتومات بودن روش بسیار بالا است و همین امر باعث بالا بودن راندمان کاری تکنسین ها و تیم پزشکی و خود پزشک می شود.

در کاشت مو به روش های دیگر، به دلیل بالا بودن حجم کار و فرسایشی بودن آن، در ساعات پایانی کاشت راندمان کار پزشک به دلیل بالا بودن ساعات و خستگی پایین خواهد آمد.

همین عامل باعث می شود همیشه در روش های قدیمی تر، ابتدای کار و گرافت های اولیه همیشه در بهترین حالت خود و خواب مناسب کاشت می شود.

در کاشت مو به روش اس یو تی، فولیکول های مو به دلیل اتومات بودن کار کمترین آسیب را می بینند و کمتر تلفات دارند، حتی ممکن است از بین رفتن فولیکول ها در این روش به صفر یا به حالت مینیمم برسد.

همچنین استفاده از این روش بدون خونریزی و درد است و خط زخم و اسکار در این روش مشهود نمی شود.

قیمت کاشت مو به روش SUT در کرج به دلیل جدید بودن روش بالا تر از روش های FUT و FIT می باشد.

بینی مد در صورت صلاحدید پزشک، روش اس یو تی را با بالاترین تراکم به انجام می رساند.

کاشت مو به روش FIT و MICRO FIT در بینی مد کرج

روش FIT نیز یکی از متداولترین روش های کاشت مو در کرج و ایران می باشد.در حین این روش، با استفاده از ابزارآلات پزشکی مانند پانچ، گرافت های مو تحت نظر قرار گرفته و با استفاده از آن واحد های فولیکولی بیرون کشیده خواهد شد.روش FIT مانند برداشتن یک گل برای انتقال به باغچه ای دیگر است.همانطور که برای بیرو کشیدن گل مقداری از خاک اطراف آن به همراه خود گل و ریشه آن بیرون کشیده خواهد شد، در این روش هم در مقیاس بسیار جزئی فولیکول، پیاز و بخشی از بافت پوست سر برداشته می شود و در مناطقی از جلوی سر که ریزش ایجاد شده است کاشت می شود.

در بخش پشتی سر، موها طوری رشد می کنند که به تغییرات هورمونی و نسبت به ریزش مقاوم هستند پس بنابراین در صورت انتقال آن ها به جلوی سر، دچار ریزش نمی شوند.پس از استخراج فولیکول های مو، مو ها بصورت بافت زنده نگهداری می شود تا بتوان از آن دوباره استفاده نمود.

استخراج گرافت های مو از پشت سر در این روش حداقل 2 ساعت زمانبر است.بنابراین باید کمی صبور باشید، همچنین به این دلیل که بافت سر تراشیده می شود و فولیکول ها استخراج می شوند، پوست سر شما برای مدت زمان معینی با استفاده از بی حسی های رایج مانند لیدوکائین بی حس می شود.

میکرو اف ای تی (MICRO FIT) یکی از جدیدترین روش های کاشت مو است که خدمات آن در کرج به ندرت ارائه می شود.این روش کاشت مو نسخه بروز شده FIT است در مقیاسی کوچکتر و ظریف تر!

بینی مد ارائه دهنده خدمات کاشت مو به روش اف آی تی و میکرو اف آی تی در شهر کرج است.

کاشت مو به روش FUT در بینی مد کرج

روش FUT از روش های کاشت است که کمی قدیمی و تقریبا منسوخ شده است اما این موضوع نمی تواند دلیل بر انجام ندادن این روش باشد.ممکن است پزشک متخصص در میان تمامی روش ها، روش FUT را پیشنهاد کند.در این روش یک بافت نواری از پشت سر و در ناحیه ای که نسبت به ریزش مقاوم است بافت پوستی همراه با فولیکول ها و گرافت های مو برداشت می شود و با دقت بالایی از هم جدا می شوند.

در کاشت مو به روش FUT اسکار یا جای ضخم همیشه روی سرتان در پشت آن خواهد ماند هر چند بخیه می خورد! اما جای نگرانی نیست در 90 درصد افراد در مدت زمان معینی با بلند شدن موهای پشت سر، جای اسکار یا ضخم به ندرت دیده می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *