کاشت ابرو در کرج

بهترین مرکز کاشت ابرو در کرج

بهترین مرکز کاشت ابرو در کرج با متد های روز، بدون خطر، بیشترین بازدهی و توسط بهترین متخخص کاشت مو در استان البرز

بینی مد با همکاری بهترین جراح کاشت مو و ابرو در کرج، این خدمات را بصورت حرفه ای با بکار گیری متد های مادلینگ چهره در کاشت ابرو برای خانم ها و آقایان، بکار گیری تمامی متد های کاشت مثل: fut، fit و sut پکیجی را برای شما آماده کرده است که نه تنها دیگر نیازی به رفتن به تهران نیست، بلکه آفر هایی برای مشتریان حاضر در تهران هم فراهم کرده ایم تا با هزینه ای مقرون به صرفه و توسط پزشکی بسیار متبحر برای کاشت ابرو به کرج بیایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین رزرو وقت با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

کاشت ابرو در کرج

کاشت ابرو کرج

پروسه انجام کاشت ابرو به این شکل است که بیمار در مرحله اول با یک تصویر از سلبریتی یا مدل ابرویی که مد نظرش است، سبک و حدود ابروی مورد علاقه خود را به پزشک نشان می دهد. 

پزشک بینی مد و بیمار با همفکری و مشورت یک دیگر، فرمی را برای کاشت ابرو نهایی می کنند که هم مطابق خواست بیمار باشد و هم فرم نهایی بیشترین سازگاری را با قسمت های دیگر صورت داشته باشد. 

بعد از نهایی شدن فرم کاشت، مدل ابرو روی چهره بیمار با مداد کشیده می شود تا اگر مورد تایید او هم بود، استارت کاشت انجام شود. 

عمل کاشت مو از صفر تا صد چقدر زمان می برد؟ 

مدت زمان عمل کاشت مو بطور کلی شامل 2 بخش می شود که بخش اول برداشت مو از بانک پشت تر بوده و بخش دوم کاشت فولیکول ها بر روی ناحیه ابرو است. 

هر کدام از این موارد به یک اندازه زمان می برند و اصولا از 2 الی 3 ساعت برای هر کدام با توجه به حجم کاشت در نظر گرفته می شود که زمان نهایی را بین بازه 4 تا 6 ساعت می کند.

ابرو ها قاب چهره هستند و علاوه بر مواظبت از چشمان شما، قدرت این را دارند که یک چهره را از فرمی خسته به حالتی بسیار شاداب و جذاب تبدیل کنند. 

در روانشناسی زیبایی چهره، ابرو ها اجزایی هستند که شاید به تنهایی همانند بینی، لب و اعضای دیگر به آن ها پرداخته نمی شود؛ اما تاثیر عجیب آن ها زمانی که کم پشت باشند یا ریزش کنند، در چهره نمایان می شود. 

از این رو، ما در بینی مد برای خدمات کاشت ابرو در کرج، فرایندی را در نظر گرفتیم که اولا کاشت با بروز ترین و امن ترین تکنیک ها انجام شود و ثانیا مطابقت نوع ابروی کاشته شده با صورت به شکلی جدی مورد بحث واقع شود تا نتیجه کار هم برای مشتریان محترم ایده آل ترین حالت باشد و هم نمونه کار های این خدمات کاشت ابرو در کرج، کالکشنی درخشان را برای خودمان به دنبال داشته باشد. 

جراحی پلک در کرج

یکی دیگر از خدمات زیبایی که مربوط به چشم ها می شود، جراحی پلک یا بلفاروپلاستی است که بینی مد با همکاری بهترین و توانا ترین پزشکان در این امر، ارائه کننده خدمات جراحی پلک در کرج می باشد. گفتیم اشاره این به خدمات هم داشتته باشیم که امروز یکی دیگر از جراحی های زیبایی بسیار ترند در کرج به حساب می آید.

کاشت ابرو درد دارد؟ میتوانم بدون بیهوشی زمان کاشت را سپری کنم؟

کاشت ابرو

بله می توانید بدون بیهوشی زمان کاشت ابرو را سپری کنید.

گفتیم که حدود 6 ساعت پروسه کاشت ابرو زمان می برد و این عمل بین جراحی های سنگین و عمل های سرپایی قرار دارد! یعنی نه آنقدری سطحی است که بگوییم هیچ درد و سختی در انجام آن بدون بیهوشی وجود ندارد؛ و نه آنقدر عمل سخت و دردناکی است که بیهوشی برای انجام آن الزامی باشد. 

پماد بی حسی که به منطقه ابرو زده می شود، کاشت ابرو را تقریبا عملی بدون درد برای شما خواهد کرد و این امکان وجود دارد که سراسر عمل را هوشیار باشید و پروسه کاشت را نظاره کنید. 

از آن جایی که بیهوشی همیشه ترس های مربوط به خود را دارد و بعد از آن هم تا حدی حالت تهوع طبیعی است، بسیاری از بیماران ترجیح می دهند به همین شکل و بدون بیهوشی این عمل را انجام دهند. 

تنها نکته ای که در این خصوص قابل ذکر است، دقایق نهایی عمل کاشت ابرو است که تاثیر پماد بی حسی به حداقل می رسد و ممکن است تا حدی درد و سوزش در ناحیه کاشت وجود داشته باشد که آن هم قابل تحمل است و هیچ جای نگرانی نیست. 

بعد از عمل کاشت ابرو درد و سوزش خواهم داشت؟

خب به هر حال شما یک جراحی انجام داده اید و تا حدی سوزش، تورم و کبودی در ناحیه ابرو وجود خواهد داشت که در اکثر موارد فردای روز بعد، اثر چندانی از این کبودی و سوزش وجود نخواهد داشت. 

کاشت ابرو در قیاس با عمل های زیبایی دیگری که یک عامل خارجی وارد بدن شما می شود، بسیار امن تر و طبیعی تر است. 

از آن جایی که مو های کاشته شده از پشت سر خود ما برداشته می شود، امکان عفونت در این عمل بسیار کم خواهد بود اما محض اطمینان، اگر تا 4 روز بعد از عمل باز هم در ناحیه کاشت احساس سوزش و خارش داشتید، بهتر است به دکتر خود مراجعه کنید. 

بعد از عمل ناحیه کاشت خارش دارد؟ 

بله این سوال بسیار خوبی است که باید توجه داشته باشید تا 1 روز و برای بعضی افراد تا چند ساعت در ناحیه کاشت خارش وجود دارد و اگر این ناحیه را بخوارانید، ممکن است ابرو های کاشته شده نظم و ساختار خود را از دست بدهند. 

از این رو بهتر است بعد از عمل حتما از پماد های مخصوص ضد خارش استفاده کنید تا هیچ آسیبی آن ناحیه را تهدید نکند. 

کی میتونم برگرم سر کار!؟ 

شما از همان لحظه ای از تحت برمی خیزید، میتوانید مشغول کار های روزمره خود شوید اما خب کار کردن در روز اول بعد از کاشت هیچ وقت توصیه نمی شود. 

بهترین حالت این است که یک روز را کامل استراحت کنید و 10 روز هم مراقبت بیشتری از این ناحیه داشته باشید و سعی کنید از استرس و … دور بمانید تا رشدی سلامت و خوش فرم را در ناحیه ابرو بدست آورید. 

کی میتونم ابرو ها و صورتم رو بشورم!؟

7 روز بعد از انجام عمل می توانید صورت و ناحیه ابرو های خود را بشویید. 

کی میتونم برم باشگاه!؟ 

10 روز بعد از عمل کاشت ابرو می توانید به تمرین خود بازگردید و قبل از آن نباید اصلا کار استرس زا و فشار آوری را انجام دهید تا فولیکول های مو به خوبی شروع به رشد کنند. 

چقدر طول میکشه تا ابرو های کاشته شده نتیجه نهایی خود را نشان دهند؟

تقریبا 1 سال زمان لازم است تا ابرو های کاشته شده رشد کنند و پوشش کامل را انجام دهند.

چرا کاشت ابرو یکی از عمل های ترند در کرج به حساب می آید!؟

کاشت ابرو در کرج

کاشت ابرو در کرج امروز یکی از ترند ترین و پر طرفدار ترین عمل های زیباییی است که شاید تا چند سال پیش اگر فردی نیاز به خدمات داشت، دکتر قابل قبولی در کرج پیدا نمی کرد و مجبور بود برای این عمل به تهران برود اما امروز هم بینی مد و هم مجموعه های قابل احترام دیگری در کرج هستند که خدمات ماشت ابرو را با متد های به روز و توسط جراح های حرفه ای تقدیم مشتریان عزیز خود می کنند. 

کرج یکی از شهر های پیشرو در زمینه زیبایی چهره در ایران می باشد و حتی امروز زمینه استقبال از بیماران توریست اروپایی و آمریکایی هم در کرج محیا شده است. 

از آن جایی که ابرو نقش بسیار خاص و مهمی در شکوه یک چهره ایفا می کند، این عمل برای کسانی که به هر دلیلی (در ادامه شرح می دهیم) از ابرو های خود راضی نیستند، یک جایگزین عالی برای تکنیک های موقتی مثل میکروبلیدینگ و تاتو و … بوده است و خب با استقبال بی نظیری در استان البرز مواجه شده است. 

به کسانی که بازه اصلی مشتریان کاشت ابرو در کرج را تشکیل  می دهند، کاندیدای اصلی این عمل گفته می شود که در اینجا به معرفی این کاندیدای اصلی می پردازیم: 

کاشت ابرو به منظور درمان ابرو های کم پشت مادرزادی

اولین نفرات کسانی هستند که بصورت مادرزادی ابرو های کم پشت، نازک یا نا مرتبی دارند که با استفاده از خدمات کاشت مو می توانند این موضوع را در چهره خود به خوبی و برای همیشه برطرف کنند. 

بد نیست اشاره ای داشته باشیم که افرادی که رابطه خوبی با تکنیک های موقتی پر پشت جلوه دادن ابرو ندارند، اگر کاشت انجام دهند، به طرز شگفت انگیزی تغییر چهره خواهند داشت و صورتی بسیار شاداب تر با جلوه مو های طبیعی ابرو بدست خواهند آورد. 

کاشت ابرو برای افرادی که بدلیل اختلال غده تیروئید، ریزش داشته اند!

اختلالات غده تیروئید و موارد مشابه باعث ریزش و از دست رفتن ابرو می شوند. گاهی این اختلالات تا از بین روفت کامل ابرو هم پیش می روند که پس از آن با کاشت ابرو می توان بصورت دائمی ابرو ها را برگرداند. 

اما موضوعی که در خصوص کاشت ابرو برای این افراد وجود دارد، این است که ابتدا می بایست بیماری خود را درمان کنند و بعد نسبت به کاشت اقدام نمایند زیرا در غیر این صورت امکان ریزش دوباره ابرو ها وجود دارد و ممکن است هزینه شما هدر برود. 

کاشت ابرو برای افرادی که با زیاد برداشتن ابرو، کاهش حجم مو داشته اند. 

گاها برداشتن زیاد ابرو باعث ضعیف شدن ریشه مو های آن منطقه می شود و آرام آرام تراکم و حجم موی ابرو کاهش پیدا می کند که افراد می توانند این موضوع را با کاشت ابرو هایی هم فرم و سازگار با ابرو های قبلی خود، بصورت دائمی درمان کنند. 

کاشت ابرو برای افرادی که یک اتفاق باعث از بین رفتن کل یا بخشی از ابروی آن ها شده است. 

سوختگی، تصادف و شکستگی و … عواملی هستند که ممکن است باعث از بین رفتن ابرو و یا از بین رفتن زیبایی و یکپارچگی ابرو های شما شوند. 

بازه قابل توجه دیگری از مشتریان کاشت ابرو در کرج، جزء این دسته هستند و می توانند با بهره گیری از این خدمات ابرو های خوش فرم و زیبای خود را به چهره شان برگردانند. 

کاشت ابرو برای افرادی که تمایل به تقویت ابرو ها و پر پشت تر کردن آن ها دارند. 

و اما دسته پنجم که مربوط به افرادی است که ضعف چندانی در ناحیه ابرو ندارند اما علاقه مند هستند با توجه به اهمیت ابرو در زیبایی چهره، نسبت به تقویت و بالا بردن تراکم مو های این منطقه اقدام کنند. 

برای این دسته از افراد که اصولا با استفاده از روش های قدیمی تری همچون میکروبلیدینگ، مداد و تاتو، تقویت ابرو انجام می دادند، باید بدانند که کار کاشت ابرو برای این افراد بسیار سخت تر و تخصصی تر است زیبا خودشان ابرو هایی خوب دارند و می بایست ابرو های جدید توانایی سازگاری، هم فرمی و نظم را با ابرو های قدیمی داشته باشد. 

به این افراد پیشنهاد می کنیم که با توجه به هزینه کمتری که برای تعداد گرافت کمتر مو می کنند، سعی کنید هزینه را برای انتخاب یک جراح بسیار متبحر کنند. 

روش انجام کار کاشت ابرو در کرج

روش انجام کار کاشت ابرو در کرج

کاشت ابرو در کرج اصولا به روش fut انجام می شود که یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین روش های کاشت مو در ایران می باشد که در این روش به اندازه یک نوار از مو های پشت سر برداشته می شود. 

در روش sut که جدیدا در کرج هم قابل اجرا است، کار برداشت مو با دستگاه انجام می شود و سرعت بیشتر شده و خب احتمال آسیب دیدگی و ایجاد زخم هم پایین تر می آید؛ بعلاوه امکان کاشت ابرو روی ابرو های تاتو شده هم مقدور می شود. 

تعداد موی لازم برای کاشت یک ابروی کامل، 400 گرافت است و با توجه به فرم ابرو، ایده آل ترین مو، مو هایی هستند که از مناطق صاف تر و برداشته می شود. 

اما در ادامه به بررسی موضوعاتی می پردازیم که کیفیت کاشت ابرو را تعریف می کند و اگر به دنبال یک کاشت موی عالی در کرج هستید، بهتر است همه این موارد را در نظر بگیرید.

نکات مهم در کاشت ابرو

خب جدا از نکاتی که در خصوص متد های کاشت ابرو وجود دارد و در سراسر اینترنت بسیار زیاد در خصوص آن ها صحبت شده است، موراد دیگری وجود دارد که شاید کمتر در خصوص آن بحث می شود و از مهم ترین معیار های کیفی یک کاشت ابروی حرفه ای می باشد. 

فاصله بین ابرو ها

مورد اول فاصله استانداردی است که باید بین ابرو های کاشته شده در نظر گرفته شود و همچنین قرینه بودن آن ها 

قوس ابرو ها

قوس ابرو با توجه به فرمی که مد نظر شماست و همچنین شکل صورت شما تعیین می شود. 

ابرو های کشیده و کم قوس برای صورت های کشیده باعث چاق تر و متعادل شدن فیس شما می شوند و همچنین ابرو هایی با قوس بیشتر و تیز تر برای صورت های گرد.

ضخامت ابرو

عامل دیگری که در کاشت ابرو مهم است، ضخامت ناحیه کاشت می باشد که همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، با طرحی که در شروع کار در ناحیه ابرو کشیده می شود، ضخامت دقیق آن برای بیمار مشخص می شود و طبق تایید وی کار کاشت استارت می خورد. 

فرم رویش ابرو ها

مهم ترین نکته ای که کاشت ابرو را تخصصی تر از کاشت موی سر می کند، حساسیت جهت کاشت و فرمی که ابرو شروع به رشد خواهد کرد، می باشد. 

اینکه گفته می شود سعی کنید به هیچ وجه روز کاشت به ابروی خود دست نزنید، این است که جهت ابرو تحت تاثیر قرار نگیرد و سازگار با فرمی که استاندارد است، شروع به رویش کند. 

ابرو ها می بایست بصورت سطحی بر روی منطقه کاشته شود و جهت رشد آنها به شکی باشد که قوس و کمان ابرو را به شکلی منسجم و مرتب نمایش دهد. 

این موضوع باعث شده است که هزینه کاشت ابرو نسبت به تعداد گرافت آن، بالا تر به نظر برسد. 

قیمت کاشت ابرو در کرج

قیمت کاشت ابرو در کرج

قیمت و هزینه کاشت ابرو در کرج در بازه بین 4 میلیون تومان تا 12 میلیون تومان متغیر است و این بازه بسیار بزرگ بدلیل عوامل بسیار بزرگی است که برای کاشت ابرو وجود دارد. 

نرخ پرشک و جراح کاشت ابرو

خب طبیعتا مهم ترین عامل نرخی است که پزشکان کاشت ابرو برای این کار در نظر می گیرند و از آن جایی که این عمل بسیار تخصصی و حساس است، پزشکانی که اسم و رسمی دارند، با هزینه پایین این عمل را انجام نمی دهند. 

تراکم موی ابرو

تراکمی که در حال حاضر در ابرو های شما وجود دارد، مشخص کننده تعداد فولیکول لازم برای استخراج از پشت سر و سپس کاشت آن در ناحیه ابرو است و قاعدتا میزان انرژی لازم برای عمل را مشخص می کند. 

تراکم مد نظر شما

از 250 تا 400 مو می تواند سازنده یک ابروی کامل باشد و همانطور که مشخص است، این متغیر بودن تراکم و ضخامت و مدلی که برای ابروی خود مد نظر دارید، می تواند همانند مورد قبل عمل کند. 

متد مد نظر برای کاشت ابرو

اگر بخواهید با متد sut کاشت ابروی خود را انجام دهید، هزینه آن بالا تر انجام این عمل با متد fut می باشد. 

نکته قابل توجه: پوست قسمت ابرو می بایست سالم باشد تا فرایند کاشت ابرو در آن منطقه به خوبی قابل اجرا باشد.

برای استعلام قیمت دقیق کاشت ابرو می توانید با شماره تلفن زیر در ساعات اداری تماس بگیرید.

مشتریان کاشت ابروی کرج مربوط به چه مناطقی هستند؟

کلینیک کاشت ابرو در بینی مد کرج در منطقه چهار راه طالقانی واقع است و با توجه به مرکزیت پزشکی این منطقه، معمولا مراجعه کنندگان محدود به مناطقی خاص نمی شوند و علاوه بر پوشش مناطقی همچون:

گوهردشت کرج، جهانشهر کرج، عظیمیه، مهرشهر و مناطق اطراف فردیس، مشتریانی از تهران هم بوده اند که با توجه به کیفیت خوب و قیمت مناسب تر، این لطف را در حق ما داشته و ما را شایسته انتخاب شدن دانسته اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *