تم تولد سگ های نگهبان

تم تولد سگ های نگهبان

تم تولد سگ های نگهبان می تونه بهترین انتخاب برای شمایی باشه که پسر کوچولوتون به کارتون به خصوص کارتون پاوپاترول علاقه منده.

یکی از انیمیشن جذاب برای پسر بچه ها کارتون سگ های نگهبان یا پاوپاترول است. بنابراین انتخاب تم تولد سگ های نگهبان یک انتخاب خوب برای پسر کوچولوی شماست تا حسابی غافلگیرش کنید تا یک روز هیجان انگیز و پر خاطره را تجربه کند.

در این مقاله همراه ما باشید تا با ایده هایی برای تزیین تم تولد سگ های نگهبان آشنا شوید.

تزیین میز تم تولد سگ های نگهبان

برای تزیین میز تولد سگ ها نگهبان، باید از رنگ های این تم استفاده کنیم. طیف رنگی تم پاوپاترول گسترده است. رنگ های آبی، قرمز، سفید، زرد و مشکی. مشخصه ی این تم استخوان سفید رنگه که روی اون (paw patrol) نوشته شده.

اولین قدم برای تزیین میز، این است که از رومیزی هایی به رنگ تم استفاده کنید. مثلا رومیزی به رنگ های قرمز و آبی از جنس ساتن روی میز بیندازید. از ظروف این تم که در فروشگاه های تم تولد موجوده استفاده کنید تا همه ی ظروف میز یکدست باشد. این کار باعث زیبایی میز می شود.

ظروف پاپکورن را در گوشه ای از میز قرلر بدید. برای سرو پف فیل،چیپس و خشکبار از آن ها استفاده کنید و از بشقاب و لیوان سگ های نگهبان برای سرو میوه و کیک و نوشیدنی های گرم و سرد.

 

تم تولد سگ های نگهبان

تم تولد سگ های نگهبان

کوکی ها جلوه ی زیبایی به میز می دهند. کوکی هایی به شکل شخصیت های کارتون پاوپاترول سفارش بدید و روی میز بگذارید.

یکی دیگر از گزینه ها برای تزیین میز تولد ژله ها هستند. از ژله های قرمز و آبی که هم رنگ تم هستند برای تزیین میز استفاده کنید.

کاپ کیک سفارش بدید و روی آن ها را با خامه های قرمز و آبی تزیین کنید و روی اون تاپر تم تولد سگ های نگهبان قرار بدید.

نماد این تم استخوان و رد پای سگ است. از این نماد برای تزیین میز و دکور پشت میز استفاده کنید.

با مقوا ریسه از رد پای سگ به رنگ مشکی و یا رنگ های مختلف درست کنید. از این ریسه برای دکور میز و پشت میز استفاده کنید.

برای دکور پشت میز می تونید بنر سگ های نگهبان سفارش بدید. یا روی پارچه ی سفید طرح رد پای سگ رو نقاشی کنید و به دیوار نصب کنید.

اطراف میز رو با بادکنک های آبی، قرمز، زرد و مشکی دیزاین کنید. از بادکنک های فویلی شخصیت های کارتون پاوپاترول برای تکمیل بادکنک آرایی استفاده کنید.

تم تولد سگ های نگهبان

وسایل تم تولد سگ های نگهبان

همه ی این وسایل در فروشگاه های تم تولد موجود هستند.

بشقاب های غذا و کیک

لیوان های طرح تم پاو پاترول

قاشق و چنگال و کارد

کلاه تم سگ های نگهبان

ظرف تنقلات و پاپکورن

شمع روی کیک

استند شماره سال تولد

استند پاو پاترول

تاپر های تم

بنر تم

کیک تم تولد سگ های نگهبان

یکی از قسمت های هیجان انگیز تولد برای بچه ها کیک تولده. کیک رو هم با توجه به تعداد مهمون هاتون یک طبقه یا دو طبقه سفارش بدید که روی اون عروسک شخصیت های تولد قرار گرفته باشه.

طرح ها و رنگ های کیک تم تولد سگ های نگهبان متنوع هستند که به صورت یک طبقه و یا دو طبقه سفارش داده می شوند.

یکی از نمونه های کیک سگهای نگهبان به شکل استخوان سفید رنگ هستش که روش پاوپاترول نوشته شده. کیک های استوانه ای که روی آن عروسک شخصیت کارتون سگ نگهبان گذاشته شده هم جذابه.

اینجا باید اشاره کنم که خیلی از دختر بچه ها هم به تم سگهای نگهبان علاقه مندند بنابراین رنگ انتخابی برای این تم و کیک، رنگ صورتی خواهد بود.

امروزه برای عکاسی از مینی کیک ها استفاده می شه. همچنین برای تولدهای خودمونی که تعداد سه یا چهار نفر باشه هم می تونید مینی کیک سفارش بدید.

تم تولد سگ های نگهبان

تم تولد سگ های نگهبان

بادکنک آرایی تم تولد سگهای نگهبان

بخش جذاب، غیرقابل خذف و تکمیل کننده ی تزیینات تولد، بادکنک آرایی مراسم تولده. همیشه در تولد ها بادکنک آرایی جلوه تزئین را چند برابر می کنه.

از بادکنک هایی به رنگ تم تولد و از جنس ساده و یا کروم استفاده کنید. ترکیب این دو نوع بادکنک جلوه ی بادکنک آرایی را دوبرابر می کنه.

طاقی از بادکنک های رنگی آماده کنید و در پشت میز و یا در ورودی مراسم قرار بدید. از استندها هم استاده کنید.

می تونید با استفاده از روبان بادکنک ها را به دسته ی صندلی ها گره بزنید. و یا روبان ها را به انتهای بادکنک نصب کنید و با چسب بادکنک ها را به دیوار و یا سقف بچسبونید.

بادکنک های فویلی شخصیت کارتون و یا بادکنک های فویلی اعداد دیزاین بادکنک آرایی را کامل می کنه.

تم تولد سگ های نگهبان

بادکنک آرایی تم تولد سگ های نگهبان

خوراکی های تم تولد سگ های نگهبان

خوراکی ها بخش مهم برگزاری تولد هستند که باید با این تم همخونی داشته باشه.

از انواع شکلات ها و پاستیل های قرمز و آبی و زرد و ژله هایی به این رنگ استفاده کنید.

کوکی هایی با طرح استخوان، رد پای سگ و شخصیت های کارتون سگهای نگهبان سفارش بدید.

کاپ کیک ها کنار کیک تولد گزینه ی خوبی برای تزیین و زیبا تر کردن میز تولده. شما می تونید روی کاپ کیک ها رو با خامه های رنگی تزیین کنید و روی آن ها تاپر سگ های نگهبان بذارید. کاپ کیک ها رو در ظرف دو طبقه قرار بدید و در گوشه ای از میز بذارید.

خوراکی های تم تولد سگ های نگهبان

گیفت تولد

از گیفت تولد غافل نشوید! گیفت ها به قدری ماندگار و پر از حس خوب هستند که خاطره ای زیبا از مراسم تولد شما در ذهن بچه ها و بزرگترها ثبت می کنه. برای این کار نیاز نیست زیاد هزینه کنید.

می تونید با استفاده از مقوا و یا کاغذ رنگی و نمد برای مهموناتون گیفت آماده کنید. با استفاده از مقوا برای بچه ها نقاب درست کنید.

نقاب ها رو به شکل شخصیت های کارتون سگ نگهبان آماده کنید. بچه ها با دیدنش کلی ذوق می کنند.

با استفاده از نمد جاکلیدی در رنگ هایی متناسب با تم آماده کنید. می‌تونید بطری‌های شیشه‌ای کوچک تهیه کنید و داخلش رو با اسماتیرز های رنگی پر کنید. کوکی ها و تاپرها هم ایده ی خوبی برای گیفت می تونه باشه.

شمع تم تولد سگهای نگهبان

یکی دیگر از قسمت های جاب تولد فوت کردن شمع هست که شخص متولد آرزو می کنه و شمع تولدش رو فوت می کنه. این لحظه هم برای خودش هم برای مهمونا هیجان انگیزه.

برای شمع تم تولد سگ های نگهبان انتخاب های مختلفی وجود داره. از شمع اعداد اکلیلی که متناسب با رنگ کیک باشه می تونید استفاده کنید. یا از شمع تم تولد سگ های نگهبان که شبیه به شخصیت های کارتون ساخته شده.این شمع ها جلوه ی زیبایی به کیک تولد می دهد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *