تزریق ژل در هشتگرد

تزریق ژل در هشتگرد

تزریق ژل در هشتگرد کرج به احترام مشتریان عزیز و فراوان این منطقه از سوی بینی مد ارائه می شود که برای انجام یک تزریق ژل با کیفیت و ارزان قیمت میتوانند مهمان ما در کرج باشند تا در یک فرایند 40 دقیقه ای کارشان برای تزریق انجام شود.

بینی مد وب سایت شماره 1 برای تزریق ژل در کرج است که از سراسر کرج و همچنین شهر های اطراف مراجعه کنندگان بسیاری را روزانه سرویس دهی می کند و هشتگرد هم از مناطق مهم و کلیدی کرج برای این مجموعه محسوب می شود و باعث افتخار ماست که شایسته انتخاب شدن از سوی شما باشیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت با ما تماس بگیرید.

تصاویر قبل و بعد

تزریق ژل قبل و بعد تزریق ژل لب before after تزریق ژل لب قبل و بعد

منوی سریع:

تزریق ژل لب هشتگرد

تزریق ژل گونه هشتگرد

تزریق ژل فک هشتگرد

تزریق ژل با بوتاکس چه فرقی می کند؟

قیمت تزریق ژل هشتگرد

بهترین دکتر تزریق ژل


تزریق ژل لب هشتگرد کرج

تزریق ژل لب هشتگرد کرج

تزریق ژل لب هشتگرد کرج طرفداران بسیاری دارد. طبق این خدمات زیبایی، تقویت حجم لب و برجسته سازی لب با استفاده از تزریق 1cc ژل انجام می شود.

فیلر ها پر کننده های پوستی هستند که با آبرسانی بهتر به اندام لب شما، میتوانند حجم لب را افزایش دهند و تا مدت چندین ماه هم روی لب شما ماندگار باشند.

ژل نوعی فیلر است که از اسید هیالورونیک تشکیل شده است و این ماده بدلیل وجود داشتن در بدن انسان، سازگاری ژل را با اندام ها بیشتر می کند و از این رو گفته می شود که تزریق ژل امنیت بالایی دارد.

اینکه میگن دفه اول ژل لب جذب میشه درسته؟

ژل ها بطور کلی پر کننده هایی موقتی هستند و همین موقتی بودن آن ها هم باعث می شود ریسک چندانی در تزریق ژل نباشد و تنها یکسری ویژگی هاست که اگر بدن شما نداشته باشد، واکنش منفی دریافت نخواهید کرد.

حال موضوع جذب ژل به لب بخصوص برای کسانی که اولین بار است قصد تزریق را دارند، دغدغه ای می باشد که شاید باعث شود افراد به فکر تزریق بیش از 1 سی سی در بار اول باشند تا نتیجه مطلوب تری را دریافت کنند.

این موضوع تا حدی درست است اما جنس ژل شما در این میان میتواند بسیار تعیین کننده باشد و نکته ای که لازم است در این خصوص بدانید، تزریق میزان کمی از ژل در بار اول است که باعث می شود اندام شما آماده دریافت میزان بیشتر هم شود و در پارت دوم (1 ماه بعد از تزریق اول) اقدام به افزایش مثلا 1 سی سی دیگر به لب کنید تا به فرم ایده آل دست یابید.

این که میگن باید 2 سی سی به لب بالا بزنیم و 1 سی سی به لب پایین الکیه؟

حتما خانم هایی که در مورد تزریق ژل لب از دوستانشان سوال می کنند، به این حرف بر خورده اند که باید برای لب بالا میزان بیشتری تزریق انجام دهید و همین موضوع باعث می شود هزینه تزریق ژل برای شما به حدود 2 یا 3 میلیون تومان برسد و در نتیجه هم شما به دنبال ژل های ارزان تر می روید و این بد ترین وریه ممکن است!

یک ژل خوب می تواند حتی با نیم سی سی هم در چهره شما تغییر کاملا مشهودی ایجاد کنند.

دقت کنید که ژل های ارزان قیمت بدلیل ماندگاری پایین و حجم دهی کمی که دارند، فرهنگ تزریق بیشتر از 1 سی سی در لب را جای انداخته اند.

پس  تنها 1 سی سی کافی است و تقسیم بندی آن بین لب های بالایی و زیرین شما، به عهده پزشک میباشد که از نظر زیبایی چهره شما را ارزیابی می کند و بعد از مشورت با شما این کار انجام می شود.

تزریق ژل گونه هشتگرد

گونه یکی از نقاط بسیار مهم صورت در زیبایی می باشد و یکی از مناطقی که در زمان آرایش هم بسیار تاثیر گذار در نتیجه نهایی است، برجسته سازی گونه هاست.

ساکنان محترم منطقه هشتگرد برای تزریق ژل گونه می توانند از مشاوره رایگان پشتیبانی وب سایت استفاده کنند که بخصوص برای کسانی که اولین بار است این تزریق را انجام می دهند، بسیار مفید است اما در ادامه هم توضیحات مختصری در خصوص تزریق ژل گونه خدمتتان خواهیم گفت که بهتر است کمی زمان برای مطالعه آن بگذارید.

چه کسانی تزریق ژل  گونه انجام می دهند؟

با بالا رفتن سن اصولا بافت های چربی گونه از بین می روند و ساختار این منطقه را بشکل افتاده ای تغییر می دهند و از این رو خانم هایی بدلیل افزایش سن احساس ضعف در این منطقه می کنند، میتوانند با یک عمل بدون جراحی و کم تهاجمی، اقدام به حجم دهی گونه با تزریق ژل کنند.

علاوه بر این لازم است بگوییم که تزریق ژل گونه اصلا منحصر به سن بالا نمی شود و طبیعی است که افرادی بصورت مادرزادی گونه های کم حجمی داشته باشند.

از این رو نمیتوان بازه سنی خاصی را برای تزریق ژل گونه در نظر گرفت و تقریبا از سن 17 سالگی امکان تزریق ژل به گونه وجود دارد.

چند سی سی ژل باید به گونه ها تزریق شود؟

خب گونه ها برای حجم گیری بیشتر از لب ها نیاز به تزریق دارند و شاید بصورت میانگین حدود 2 سی سی برای هر طرف صورت اندازه مناسبی برای تزریق ژل گونه باشد.

نکته مهم در تزریق ژل گونه:

یک نکته بسیار مهم در تزریق ژل گونه وجود دارد و آن هم حفظ تقارن صورت توسط پزشک است.

البته مراقبت های بعد از تزریق ژل هم تا 2 روز برای گونه ها بسیار مهم هستند و مثلا خوابیدن روی صورت در روز های اول میتواند باعث کمی جا به جا شدن ژل در منطقه شود.

ماساژ گونه و خارش منطقه در ساعات اولیه میتواند روی فرم گونه های شما تاثیر منفی بگذارد و اینکه در ساعات اولیه اخساس خارش در منطقه کنید، کاملا عادی است.

کمی صبر کنید این خارش از بین می رود.

تزریق ژل فک هشتگرد

زاویه سازی فک و صورت کاربرد دیگری از تزریق ژل است که در مقایسه با ژل لب و گونه درخواست های کمتری از مشتریان منطقه هشتگرد داشته است اما از مهم ترین تکنیک های زیبایی چهره هم برای آقایان و هم خانم ها به حساب می آید.

تزریق ژل فک هم تقریبا شرایطی مشابه با تزریق ژل گونه دارد و حفظ تقارن، میزان سی سی ژل لازم برای تزریق به منطقه و نوع نگهداری آن بسیار مهم است.

دیگر کاربرد های تزریق ژل

تزریق ژل کاربرد های زیادی هم در صورت و هم در اندام های دیگر بدن دارد که همه آن هم صرفا جهت زیبایی نیستند و گاها برای مصارف پزشکی و سلامتی بدن هم از آن ها استفاده می شود.

اما اصلی ترین مواردی که برای مادلینگ چهره و زیبایی صورت تزریق ژل کاربرد دارد:

  • حجم دهی چانه
  • رفع خط اخم پیشانی
  • پر کردن چین و چروک های سطحی صورت
  • رفع خط لبخند
  • رفع چین و چروک ها و خط های بالای لب

موارد بالا پر استفاده ترین کاربرد های ژل هستند و اینجا ممکن است یک سوال برای شما به وجود بیاید که:

تزریق ژل با بوتاکس چه فرقی می کند؟

مواردی که مربوط به رفع چین و چروک های صورت می شود، معمولا با راهکار بوتاکس هم مواجه است که احتمالا سوال به وجود می آید که کدام یک راهکار بهترین هستند.

بدین منظور بد نیست مقایسه ای کلی بین ژل (فیلر) با بوتاکس داشته باشیم.

اولا که هزینه جوانسازی صورت و از بین بردن چین و چروک ها با بوتاکس بسیار پایین تر از ژل می شود و دلیل آن هم میزان متریال لازم و عملکرد هر یک از این متریال هاست.

بوتاکس نوعی سم ترشح شده از یک باکتری است که با تزریق آن به صورت می توان ماهیچه (عضله) آن منطقه را از کار انداخت.

یعنی مثلا زمانی که شما اخم می کنید، عضله های صورت شما با حرکت خود یک چروک بزرگ در منطقه بالای بینی در پیشانی ایجاد می کنند که با تزریق بوتاکس به این محل، این عضله ها فلج شده و دیگر خط اخم در آن منطقه تشکیل نمی شود.

برای کسب اطلاعات دقیق تر مطلب تزریق بوتاکس در کرج را بخوانید.

اما فیلر یا همان ژل که نوعی فیلر است، پر کننده پوستی می باشد و همانطور که گفتیم، این ماده به نوعی همانند چربی در منطقه مربوطه شما عمل می کند و باعث چاقی موضعی در اندام ها یا بخش هایی که دوست دارید می شود.

قیمت تزریق ژل هشتگرد

قیمت تزریق ژل هشتگرد بر حسب هر سی سی بسته به برند ژل متغیر می شود.

در بینی مد تعرفه تزریق ژل برای هر سی سی 800 هزار تومان می باشد.

برای تزریق ژل گونه و زاویه سازی فک هم در حال حاضر تعرفه 650 هزار تومان با دستمزد حداقلی پزشک (بدلیل تزریق بیش از 2 سی سی) ارائه می شود.

تزریق ژل با برند مد نظر شما قابل انجام است و تعرفه هر ژل را باید با تماس با پشتیبانی وب سایت بگیرید.

همانطور که مشخص است تعرفه ژل تا حد بسیار قابل توجهی کاهش یافته است و برای مقایسه آن کافی است چند تماس با کلینیک های زیبایی سطح شهر بگیرید.

در ضمن این ژل کیفیت قابل قبولی دارد و نمی توان آن را در دسته ژل های ارزان قیمت قرار داد.

بهترین دکتر تزریق ژل هشتگرد

همانطور که در ابتدای این مطلب گفته شد، بینی در حال حاضر با کلینیکی  واقع در هشتگرد کرج همکاری ندارد و برای عزیزان ساکن در منطقه هشتگرد آدرس کلینیک چهار راه طالقانی کرج ارائه می شود.

با  توجه به اینکه همکاری با یک دکتر خوب و مطمئن سیاست کاری این وب سایت بوده است، شاید در ماه های آتی با پزشکان محترم منطقه هشتگرد هم همکاری هایی صورت گیرد اما امروز در صورت صلاح دید شما، در مرکز شهر کرج خدمت گذار شما هستیم.

بهترین دکتر تزریق ژل ظرافت در تزریق، ماشاژ حرفه ای و دقیق منطقه تزریق ژل شده ژل و توانایی اجرای ژل روی صورت شما به فرم مورد نظرتان را دارا است.

آیا تزریق ژل درد دارد؟

به عنوان آخرین سوال در این مطلب، موضوع درد که یک سوال مهم از اکثر تماس گیرنده های خدمات تزریق ژل است را خدمتتان توضیح می دهیم که نگرانی شما در این خصوص هم برطرف شود.

حدود نیم ساعت قبل از تزریق، کرم بی حسی به مناطق مد نظر شما برای تزریق (لب، گونه، فک یا …) زده می شود و مدت 20 دقیقه این کرم روی منطقه مورد نظر باقی می ماند.

البته این کار بعد از ضد عفونی انجام می پزیرد.

زمان تزریق ژل این کرم از صورت شما پاک می شود و درد تزریق را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

اینکه بگوییم هیچ دردی برای تزریق ژل وجود ندارد، درست نیست اما درد آن کاملا قابل تحمل می باشد.

مناطق دیگر:

تزریق ژل در شهریار

تزریق ژل در اندیشه

تزریق ژل در گوهردشت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *