تزریق ژل در فردیس

تزریق ژل در فردیس

خدمات تزریق ژل لب، گونه،تزریق ژل خط اخم، زیر چشم و زاویه سازی فک به وسیله تزریق فیلر در فردیس کرج توسط بزرگترین مرکز زیبایی در البرز و کرج (بینی مد).

با استفاده از بهترین برندهای ژل موجود در بازار با ماندگاری بالا

قبل از انجام خدمات می توانید به وسیله تماس و ارسال عکس در پیام رسان های واتساپ و تلگرام تصویری از نقاطی که می خواهید فیلر به آن تزریق شود برای ما ارسال کنید و سپس به طور کامل مشاوره شوید و حدودا بدانید چند سی سی ژل مورد نیاز برای شما می باشد.همچنین از طریق مشاوره می توانید قیمت تزریق هر سی سی ژل را برای خودتان بدانید.

تمام مشکلاتی که شما برای تزریق ژل در فردیس دارید و راه حل آن ها

اگر دوست دارید ژل تزریق کنید و در انجام این کار تردید دارید، احتمالا مشکلاتی ذهن شما را مشغول کرده است.در ادامه تمام مشکلات شما همشهری فردیسی را شرح دادیم و برای هر کدام راه حل قطعی ارائه داده ایم.

1-دوست دارم ژل تزریق کنم اما هنوز پول کافی برای آن جمع نکرده ام ! :)

ممکن است ما ها به این فکر کرده باشید که یک مرکز تزریق ژل در فردیس پیدا کنید و به آن مراجعه کنید اما یا به درستی مشاوره نمی شوید و یا قیمت های نجومی یا حداقل بالایی به شما برای این کار داده شده است!

راه حل اقتصادی قیمت تزریق ژل در فردیس

مرکز بینی مد در بسیاری از گستره خدمات خود همواره با کیفیت ترین خدمات و استاندارد ترین قیمت ها را ارئه داشته است.بسیاری از افراد بر این باور هستند که قیمت های ارزان تزریق ژل نوعی کلاهبرداری یا عدم تخصص را می رساند و این موضوعی کاملا درست است! همواره به دنبال قیمت های استاندارد در عین خدمات با کیفیت باشید.

دسته ای از کلینیک های زیبایی هم قیمت های نجومی برای هر سی سی ژل (از هر سی سی مثلا 2 میلیون تومان) به شما می دهند که قیمت معقولی نیست.در حال حاضر بینی مد استاندارد ترین قیمت ها را به شما ارائه می کند و بهترین نمونه کار ها را در این حیطه داشته است.می توانید از طریق صفحه اینستاگرام ما نمونه کار های انجام شده توسط ما را مشاهده نمائید.

2-بارها در فردیس و توسط پزشکان مختلف به لبم ژل تزریق کرده ام اما…

اما ژل ها در مدت زمان بسیار کمی تحلیل (حدودا 3 ماه) رفته اند و من اصلا راضی نیستم!

تزریق با کیفیت ترین برندهای ژل در فردیس

در بسیاری از وبسایت ها مشاهده کرده ایم که قیمت های بسیار پایینی (حدودا بین 200 تا 500 هزار تومان) برای هر سی سی ژل اعلام می شود.دوستان ژل های با کیفیت موجود در بازار به هیچ عنوان قیمت های اینچنینی نخواهند داشت و تنها دلیل عدم رضایت شما از ژل تزریق شده همین است.

عدم ماندگاری ژل به هیچ عنوان ربطی به عدم تخصص پزشک نداشته و به ژل تزریق شده بستگی خواهد داشت.لذا قبل از تزریق حتما از برند ژل مطلع شوید و بخش نظرات پزشک و یا مرکز یا کلینیک مربوطه را به درستی بخوانید و از ماندگاری ژل ها اطمینان حاصل کنید.

3-من در حومه فردیس هستم و نزدیک ترین مرکز را به خودم می خواهم

منطقه فردیس بسیار وسیع است و حومه آن مناطقی وجود دارد که کما بیش از فردیس دور می باشد.مناطقی مانند اندیشه، منظریه، سه راه حافظیه، ملارد، سرحدآباد و … متقاضیان خاص خودش را برای تزریق ژل دارد.آیا همه این افراد برای تزریق ژل و تمدید و تقویت آن باید به فردیس بیایند؟

اکثر مناطق حومه فردیس تحت پوشش بینی مد می باشند

اگر اندیشه هستید می توانید برای اطلاعات در منطقه خود و رزرو وقت به صفحه تزریق ژل در اندیشه کرج مراجعه کنید.

همچنین اگر در مناطق نزدیک به شهریار هستید، می توانید به صفحه تزریق ژل لب در شهریار مراجعه کنید.

در حال حاضر در مناطق ملارد و منظریه خدمات ارائه نمی دهیم اما منتظر ارائه خدمات در این شهرستان ها نیز باشید.

4-ژل به لبم تزریق کردم اما تغییری نکرده ام!

هدف از تزریق ژل برای هر شخص زیبایی و تغییرات در جهت مثبت است.اگر تغییری نکرده اید احتمالا احساس خیلی بدی دارید!

متخصص می داند چطور شما را تغییر دهد!

تقرییبا همه متخصصان زیبایی بخصوص پزشک خوب تزریق ژل در فردیس می دانند که برای فردی که برای اولین بار قصد تزریق ژل را دارد، بهتر است 1 سی سی ژل تزریق شود اما دلیل این اقدام چیست؟ ژل یک ماده خارجی است و بدن به هر ماده خارجی که وارد آن می شود واکنش خاص خود را نشان می دهد.در حالت کلی تورم بعد از برخورد سوزن با لب و یا پیشانی نیز نوعی واکنش دفاعی در برابر یک عامل خارجی می باشد.

1 سی سی مقدار مجازی است که به پزشک کمک می کند دریابد که سازگاری بدن شما با ژل تزریق شده چقدر است.بعد از پی بردن به این موضوع و حدود یک ماه بعد می توانید برای انجام تزریق ژل تقویتی در فردیس اقدام کنید و متوجه شوید که چند سی سی ژل نیاز دارید تا زیباتر شوید و به صورت ملموس تغییر داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *