بهترین دندانپزشک زیبایی در کرج و نزدیک شما!

بهترین دندانپزشک زیبایی در کرج

چندین دندانپزشک زیبایی در کرج و در نزدیکی من وجود دارند که نمی دانم آیا می توانند آنطور که من می خواهم از پس صورت من و زیبایی لبخندم و فرم دندانهایم بر می آید یا خیر!

تمام این دغدغه ها شما را هدایت می کند تا بتوانید یک دندانپزشک زیبایی حتی ترمیمی در کرج را پیدا کنید.چند ویژگی وجود دارد که به شما کمک می کند فرم لبخند و دندان هایتان همان چیزی شود که شب ها قبل از خواب به آن فکر می کنید!

آن ویژگی های اساسی که حتما باید در نظر بگیرید، شامل موارد زیر است :

1-آیا دندانپزشک زیبایی به شما اهمیت می دهد؟! (بیمار محوری)

اخیرا با یکی از دوستان برای انجام کار کامپوزیت دندان به یکی از دندانپزشکان خوب زیبایی در کرج (به گفته دوستم) رفتم.در سالن انتظار یکی از بیماران به من گفت آقای دکتر عادت دارند به حرف بیمار گوش نمی دهند و کار خودشان را می کنند! با این حال در سطح کرج بسیار معروف هستند و خدمات دندانپزشکی را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند!

به هر حال هر کسی روش کاری خاص خودش را دارد اما حتما قصد هر فردی برای انجام یک عمل زیبایی، رسیدن به چهره ایده آل خودش است.شما یک بار می توانید مثلا دندانهایتان را لمینت کنید.اگر قصد دارید دوباره این کار را بکنید، یا سلیقه تان عوض شده است و یا دندانپزشک زیبایی به خوبی از پس لبخند و زیبایی آن بر نیامده است.بنابراین بیمار محوری، و اهمیت به سلایق و علایق بیمار و طرح لبخند خاصی که در ذهنش نقش بسته، اولین خصوصیت بهترین دندانپزشک زیبایی در کرج است.

بیمار پس از انجام عمل زیبایی نمی تواند به حال خودش رها شود، حتما سوالاتی دارد و میخواهد راهنمایی شود.

شاید نیاز داشته باشید : کامپوزیت دندان در کرج + قیمت هر واحد

بهترین دندانپزشک زیبایی کامپوزیت در کرج

بهترین دندانپزشک زیبایی کامپوزیت در کرج

2-آیا متخصص زیبایی دندانی را در کرج می شناسید که مدام به روز باشد؟

المان های زیبایی مدام از طرف افراد در حال تغییر است. به یاد دارید زمانی را که لمینت دندان خدماتی بود که به تازگی بین مردم رواج یافته بود؟ در آن زمان به نظر می آمد هر کس رنگ لمینت سفیدتری برای دندانش انجام دهد، زیباتر خواهد بود! کمی بعد متوجه شدیم این روش بسیار دمده و منسوخ شده است و رنگ طبیعی چیز دیگریست!

هنوز هم بر این اعتقاد هستیم که هر پزشک زیبایی دندان باید آخرین متد های زیبایی دندان را بشناسد و از آن برای بهبود طرح لبخند بیمارانش استفاده نماید.بنابراین اگر پزشک متخصصی را می شناسید که هنوز هم بر اساس روش های چندین سال پیش خدمات دندانپزشکی زیبایی را انجام می دهد، به هیچ وجه پیشنهاد بینی مد نیست!

3-کدام یک از متخصصان زیبایی دندان در کرج نمونه کار شبیه به صورت شما دارند؟

توصیفات بیماران درباره یک متخصص می تواند بهترین راهنما برای انتخاب یک متخصص زیبایی در شهر کرج می تواند بررسی وبسایت، صفحه اینستاگرام یا به طور کلی هر بستر مجازی باشد.در فضاهایی مثل اینستاگرام می توانید نمونه کارهای پزشک متخصص را به خوبی مشاهده کنید و از بین آن ها ببینید کدام یک نمونه کاری شبیه به شما دارند.

این موضوع می تواند بسیار کمک کننده باشد چرا که شما نتیجه کار را خواهید دید و نتیجه مهمترین چیز است.علاوه بر این، نمونه کار می تواند تا حد زیادی اعتماد شما را نسبت به پزشک جلب کند چرا که نمونه کار با کیفیت و زیاد، می تواند تخصص پزشک را به خوبی به شما برساند!

همچنین بررسی نظرات و کامنت ها می تواند بسیار کمک کننده باشد چرا که حجم زیادی از افراد با موقعیت شما وجود داشته اند که کار زیبایی انجام داده اند و راضی یا ناراضی بودند.هشدار ها از طرف افراد باید چراغ قرمزی برای شما باشد تا به شما بگوید به این دندانپزشک مراجعه نکن! همچنین هیچکس دوست ندارد به عنوان یک مورد آزمایشی، خودش را به یک دندانپزشک ناشی بسپارد!

4-دندانپزشک زیبایی در کرج یا دندانپزشک عمومی؟

باید بدانید که هر دو مورد ذکر شده شاخه های متفاوتی از دندانپزشکی هستند.دندانپزشک های عمومی معمولا برای انجام جراحی های لثه، عصب کشی و پر کردن دندان، کشیدن دندان و ایمپلت و … آماده شده اند.

این در حالتی است که یک دندانپزشک زیبایی می بایست ترکیبی از هنر ، روانشناسی چهره و علم دندانپزشکی باشد.دندانپزشکان زیبایی عموما به اصلاح لبخند و زیبایی دهان و دندان بیماران خود می پردازند.

امروزه بسیاری از اموری که می تواند به دست یک دندانپزشک زیبایی انجام شود را یک دندانپزشکان عمومی نیز می تواند به انجام برساند.اما یقینا یک متخصص زیبایی دندان در نزدیکی شما و در کرج قطعا به روزتر است و نیازی به گفتن نیست که متخصص این کار است و چیزی است که برایش دوره های خاصی را گذرانده است.بنابراین نتیجه نهایی به دست یک دندانپزشک زیبایی حرفه ای به نظر بسیار بهتر از یک دندانپزشک عمومی است.

5-سطح تجربه یک دندانپزشک زیبایی چقدر باید باشد؟

جدا از داشتن تخصص و علم گسترده، بهترین دندانپزشک زیبایی در کرج باید تجربه کافی را در زمینه انواع و اقسام عمل های زیبایی بر روی دهان و دندان را داشته باشد.توصیه ما به شما این است که حتی اگر میخواهید برای تغییر شکل لثه به یک دندانپزشک زیبایی مراجعه کنید، تجربه پزشک را در زمینه طرح لبخند بسنجید (چرا؟)

این مورد به این دلیل است که پزشک از لحاظ تجربی تمامی موارد مربوط به زیبایی را به خوبی گذرانده است پس بنابراین دید کلی تر و جامع تری نسبت به زیبایی دارد.همین امر می تواند کمک کننده برای زیباتر شدن شما شود!

6-آیا دندانپزشک زیبایی مدارک قابل ارائه پزشکی را دارد؟

سازمان نظام پزشکی برای هر دندانپزشک یک گواهی مبنی بر مجاز بودن پزشک برای فعالیت در زمینه دلخواه را صادر کرده است.معمولا دندانپزشکان مدارک خود را برای حلب اطمینان مراجعه کننده به دیوار مطلب تابلو می کنند.علاوه بر این در بدو ورود به مطب تابلو ای معرف نام و نام خانوادگی دندانپزشک و نوع تخصص می بایست وجود داشته باشد (در صورت عدم وجود، قانون با این پزشکان برخورد خواهد کرد)

بنابراین حتما قبل از مراجعه، هم تابلو و هم مدارک پزشک را بررسی و به طور دقیق مشاهده کنید.

پل ارتباطی بین شما و بهترین دندانپزشکان زیبایی کرج

هر منطقه از محل سکونت شما در سطح استان البرز قطعا دندانپزشکانی وجود دارد که بصورت تخصصی بر روی زیبایی دهان و دندان فعالیت دارند. می توانید با ما تماس گرفته و از بهترین دندانپزشکان در دور و اطراف خودتان با خبر شوید و تمامی اطلاعات مربوط به مطب را کسب کنید به علاوه وقت رزرو کنید.

تماس با ما :

09352351828

مناطق تحت پوشش بینی مد

  • ارائه اطلاعات بهترین دندانپزشکان زیبایی در گوهردشت کرج (فاز 1 ، 2 ، 3)
  • معرفی بهترین دندانپزشکان ترمیمی زیبایی در جهانشهر کرج (به علاوه میدان سپاه، بلوار مولانا و خیابان کسری)
  • رزرو وقت از دندانپزشکان خوب زیبایی در هر سه فلکه فردیس
  • اطلاع از نمونه کار های پزشک زیبایی دهان و دندان در عظیمیه کرج

خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی در کرج

  1. ونیر کامپوزیت دندان (برند ips و کازمادنت)
  2. اصلاح طرح لبخند
  3. لمینیت دندان
  4. بلیچینگ یا سفید کردن دندان
  5. جرم گیری دندان
  6. جایگزینی دندان و بازیابی آن توسط ایمپلنت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *