بهترین برند های بوتاکس

بهترین برند های بوتاکس در سرتاسر دنیا را بشناسید!

بهترین برند های بوتاکس در سرتاسر دنیا بشناسید! بوتاکس عملی غیر تهاجمی به صورت خیلی ساده به زیبایی و جوان تر شدن پوست شما کمک میکند.

در تمام دنیا این روش زیبایی و از بین بردن چین و چروک ها طرفداران زیادی دارد . کافی است بدانید این روش چه تاثیری روی پوست شما میگذارد تا جذب آن شوید.

بوتاکس راهکاری به روز برای از بین بردن چروک های صورت!

بوتاکس راهکار از بین بردن چروک

انجام بوتاکس این روز ها دیگر پیر و جوان نمیشناسد و همه برای از بین بردن چروک های صورت خود به سراغ بوتاکس میروند.

بوتاکس که نوعی سم است عضلات را فلج میکند و عوارض خاصی برای فرد ایجاد نمیکند تنها چهره شما را بشاش تر نشان میدهد.

این فلج شدن عضلات به صورت موقتی بوده و برای گرفتن نتیجه باید طی دوره هایی این تزریق بوتاکس را تمدید کنید تا به مطلوبی که مد نظرتان است برسید.

بد نیست آشنایی کاملی با انواع برند های بوتاکس که در ایران و دنیا استفاده میشود آشنا بشوید.

بوتاکس، سم بوتولونیم در حال حاضر برای موارد زیادی مثل لیفتینگ پوست ، لیزر درمانی ، بالا بردن ابرو و … به کار میرود . در کنار بوتاکس تزریق ژل یا فیلر یکی دیگر از راه های از بین بردن چروک های پوست است.

بوتاکس برای گرفتن جایگاه امروزش مسیر طولانی را آمده است!

تاریخچه بوتاکس

داستان شناخته شدن بوتاکس به 1822 برمیگردد که بیماری بوتولیسم شیوع پیدا کرد . در چندین سال بعد در 1895 علت این بیماری مسمویت توسط باکتری ها شناسایی شد و در سال های بعد از آن تا اوایل سال 1940 باکتری هایی شناسایی شدند که باکتریی که در بوتاکس از آن استفاده میشود به صورت جدا گانه شناخته شد.

در سال 1970 بعد از اینکه به تاثیر سم بوتولینوم بر روی عضلات پی بردن برای درمان لوچی یا چپ بودن چشم از آن استفاده کردند در میان این آزمایش تاثیراتی بر روی چروک های بین چشم را مشاهده کردند .

در 1989 سازمان غذا و دارو تاییدیه ای برای بوتاکس در درمان لوچی چشم صادر کرد که به دنبال آن در 2002 درمان چروک ها توسط بوتاکس موضعی در سازمان بهداشتی تحت عنوان Botox Cosmetic به ثبت رسید.

مطرح ترین مارک های بوتاکس 2020 !

زمانی که مصرف سم بوتولینوم برای درمان خطوط سطحی و عمیق پوستی به ثبت رسید اولین شرکتی که شروع به فعالیت در این زمینه کرد Allergan آلرژن بود که محصول خود را که همان سم بوتولینوم بود با نام تجاری botox وارد بازار کرد.

مثل تمامی محصولاتی که وقتی برای اولین بار وارد بازار میشوند به نام آن شرکت شناخته میشود ( مثل ریکا ،کلنکس و … ) این سم در دنیا با اسم بوتاکس شناخته میشود.

در ایران مطرح ترین برند های بوتاکس موارد زیر هستند که مسپورت تولید کشور خودمان است :

  • Azzalure
  • masport
  • xeomin
  • botox

اگر به خدمات زیبایی اهمیت ویژه میدهید پس حتما باید برایتان جالب باشد :

بهترین ژل های تزریقی را بشناسید!

شرکت Allegan (آلرگان) را بشناسید!

برند allergan برای بوتاکس

آلرگان (آلرژن) ، شرکت دارویی بیشتر به ساخت بوتاکس مشهور است. این شرکت از آغاز کار خود به عنوان یک شرکت کوچک اما دوست داشتنی در جنوب کالیفرنیا در دهه 1950 شروع به فعالیت کرده است.

هربرت همراه با شیمیدان استنلی بلی ، اولین داروی این شرکت را ساختند که یک قطره بینی ضد حساسیت بود و  از آنتی هیستامین نئوآنترگان استفاده می كرد. آنها این دارو را با نام  allergan به بازار عرضه كردند. تا سال 1970 این شرکت بیشتر بر روی دارو های چشمی فعالیت داشت.

بعد از گذشت سال ها FDA دارویی را برای درمان تنبلی چشم که به عنوان سم بوتولینوم نوع A یا بوتاکس شناخته می شود ، تصویب کرد. در آن زمان این کمپانی اولین شرکتی بود که برای تولید بوتاکس اقدام کرد. 

آیا تزریق بوتاکس برای بدن ضرر دارد ؟ برای کسب اطلاعات کلیک کنید !

Alzzalure برند دیگری برای بوتاکس!

Alzzalure آزالور برای بوتاکس

آزالور یکی از پر فروش ترین مواد برای انجام بوتاکس در ایران است .آزالوار یک برند فرانسویی است که در سال 2009 رقیبی سر سخت برای کمپانی آلرژن قرار گرفت.

این شرکت برای اولین بار در بازار انگلیس عرضه شد که با استفبال خوبی هم مواجه شد . این دارو توسط شرگت گالدرما تولید شده است.

مصپورت یک برند ایرانی!

مصپورت محصول ایرانی برای بوتاکس

محصول masport توسط شرکت دارو سازی مصون دارو از سال 1386 شروع به تولید مصپورت کرده است که برای بوتاکس از آن استفاده میشود.

در ابتدا این محصول مورد استقبال زیادی قرار نگرفت زیرا تجربه بعد محصولات بوتاکس چینی که عوارض بدی را به طور ناخواسته ایجاد کرده بود وارد بازار شد.

با گذشت زمان این محصول که تاییدیه سازمان غذا و دارو را گرفته بود اعتماد بیماران را به خود جذب کرد به طوری که این روز ها در بازار جهانی یکی از بهترین برند بوتاکس شناخته شده است.

یک برند آمریکایی دیگر برای بوتاکس!

 زئومین یک دارو آمریکایی

Xeomin ! زئومین یک دارو آمریکایی است که توسط شرکت داروسازی Merz تولید شده است.

این برند هم یکی دیگر از مارک های معروف برای بوتاکس است که مانند برند های  دیگر از توکسین بوتولینوم نوع A  می باشد تا به اثر گذاری بر روی پایه های عصبی عضلات آن ها را به طور موقت فلج کرده تا نسبت به منقبض و منبسط شدن و حرکت ها عضلانی ناخواسته علائمی از خود نشان ندهند.

این روند باعث کم شدن چین و چروک ها در صورت میشود ولی باید بدانید که بوتاکس یک روش دائم نیست و نیاز به تکرار مداوم دارد.گ

شاید دوست داشته باشید به طور تخصصی از تزریق بوتاکس خط اخم اطلاعات داشته باشید:

تزریق بوتاکس خط اخم در کرج

برند کره ای برای بوتاکس قابل اعتماد است؟

برند کره ای برای بوتاکس neuronox

در میان شرکت ها و دارو هایی که معرفی کرده ایم یکی از آن ها جا  مانده است که یک مارک کره ای جز بهترین برند بوتاکس است.

شرکت داروسازی medy – tox با تولید داروهای بوتاکس بر پایه توکسین بوتولنیوم نوع A به نام Neuronox پا در عرصه بوتاکس گذاشت.

این نورونوکس در سال 2006 وارد بازار های جهانی شد و تاییدیه از طرف اروپا و آمریکا و FDA دریافت کرد که باعث شد بتواند با معتبر ترین دارو در این زمینه رقابت کند.

این برند از سال 1390 وارد بازار ایران شد و مجوز وزارت بهداشت و درمان ایران را هم دریافت کرد. در سال 1392 با بالا رفتن قیمت ها این نورونوکس تواست بازار خوبی داشته باشد و از طرف ایرانیان به خوبی مورد استقبال واقع شد.

بیشترین شباهت به بوتاکس آلرژن در میان تمامی برند های معرفی شده به نورونوکس تعلق میگیرد که دور مصرفی و نسبت ها در این دو با هم مشابه است.

بوتاکس در کرج 

بینی مد با بهترین برند بوتاکس آماده انجام بوتاکس صورت برای شما عزیزان است . مجموعه ی بینی مد با در نظر گرفتن بهترین پزشکان برای شما و تهیه بهترین و درجه یک ترین مواد خیال شما را راحت میکند و تضمیمی برای شما خدماتی در حوضه های زیبایی ارائه میکند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *