بعد از تزریق ژل چگونه بخوابیم؟

بعد از تزریق ژل چگونه بخوابیم؟

بعد از تزریق ژل چگونه بخوابیم؟ این سوال در ذهن همه افرادی که ژل تزریق کرده اند پیش می آید. اما بعضی از افراد نمیدانند که درست نخوابیدن بعد از تزریق ژل ممکن است باعث ایجاد عوارض شود!

از بهترین روش های درمانی و زیبایی صورت، تزریق ژل !

تزریق ژل یکی از آسان ترین روش های جوانسازی و حجیم سازی صورت است . با این روش چین و چروک ها از بین میرود و زیبایی صورت شما دو چندان میشود.

برای زیبایی و درمان چروک ها و داشتن پوستی صاف تزریق ژل را امتحان کنید. این روش درمانی در بین روش های جوانسازیی پوست با درد بسیار کمی همراه است و خیلی راحت انجام میشود.

ژل یا فیلر انواع مختلفی دارد. شمایی که اقدام به تزریق میکنید باید بدانید که ژل ها از مواد مختلفی تهیه میشوند و در نتیجه ماندگاری آنها از 2 ماه تا 5 سال متفاوت است.

تزریق ژل و مهم ترین مراقبت های روزانه!

تزریق ژل و مهم ترین مراقبت های روزانه!

بعد از اینکه ژل تزریق کردیم باید بدانیم بعد از تزریق ژل چگونه بخوابیم؟ یا چگونه صورتمان را بشوییم ؟ تا عوارضی ظاهر نشوند.

شما با رعایت مواردی که به بررسی آن ها میپردازم میتوانید به روند بهبودی خود سرعت ببخشید. همچنین میتوانید میزان ماندگاری آن را افزایش بدهید.

 1. بخصوص بعد از تزریق ژل گونه باید روش خواب خود را تغییر دهید .
 2. برای شست و شوی صورت باید بیشتر دقت کنید.
 3. وقتی با عوارضی مثل تورم و کبودی رو به رو میشوید بتوانید آن را کنترل کنید.
 4. در مقابل احساس درد باید چه دارویی استفاده کنید.

شاید برایتان جالب باشد:

تزریق ژل برای کدام نواحی صورت مناسب است؟

بعد از تزریق ژل چه اتفاقی طبیعی است؟

 1. کمی تورم و ورم کاملا طبیعی است.
 2. قرمزی و التهاب پوست صورت
 3. ایجاد کبودی در ناحیه تزریق ژل ( در تزریق ژل زیر چشم و تزریق ژل گونه بیشتر اتفاق می افتد )
 4. احساس کمی درد ( مخصوصا در تزریق ژل لب )
 5. حساسیت پوست نسبت به لمس شدن
 6. احساس سفت شدن پوست محل تزریق
 7. احساس خارش در محل تزریق
 8. خشک شدن لب ها در تزریق ژل به لب
 9. ورم یک طرف صورت نسبت به طرف دیگر
 10. ایجاد بی حسی در محل تزریق ژل

تمامی عوارضی که راجبشان صحبت کردیم تا یک حدی معمولی ، طبیعی است . برای مثال اگر قرمزی پوست از حد نرمال خارج شود باید به کلینیک و پزشک متخصص مراجعه کنید . در مواردی اگر بی حسی بیش از اندازه طول بکشد باید به پزشک مراجعه شود چون ممکن است باعث آسیب به بافت شد باشد.

این عوارض به مرور زمان کمرنگ تر میشوند . تا 2 الی 4 هفته تمام اثرات منفی باید از بین بروند و دقت کنید که در 3 روز اول بعد از تزریق ژل روند درد صعودی بود حتما به پزشک مراجعه کنید.

” نحوه دقیق خوابیدن بعد از تزریق ژل صورت “

نحوه دقیق خوابیدن بعد از تزریق ژل صورت

زمان تزریق ژل ، شما به صورت نشسته این عمل را انجام میدهد پس برای اینکه ژل در محل ثابت بشود حداقل تا 4 ساعت از دراز کشیدن و خوابیدن پرهیز کنید.

بعد از سپری شدن این زمان مانند هر عمل و روش درمانی بدن شما نیاز به استراحت دارد. با کمی دراز کشیدن و استراحت کردن پوست و بدنتان کمی برای قبول کردن ماده جدید در بدن آماده میشود.

افرادی که تزریق ژل انجام داده اند باید در حالتی خوابند که ارتفاع سرشان از بدن بالاتر باشد . به این صورت که با قرار دادن بالشت بیشتر از جا به جا شدن ژل جلوگیری میکنید.

هر فردی در خواب به طور نا خواسته میغلتد و دست و پای خود را تکان میدهد همین تکان خوردن ها برای شما دردسر ساز میشود. زمانی که به محل تزریق فشار یا ضربه ای وارد شود اتفاق بدی خواهد افتاد و مواد زیر پوست جا به جا میشود.

همانطور که میدانید نحوه خوابیدن بعد از هر عمل زیبایی بر روی نتیجه موثر است !

اگر میخواهید عمل بینی انجام دهید بد نیست کلیک کنید تا بدانید بعد از عمل بینی چگونه بخوابید ؟

تزریق ژل در کرج

تزریق ژل در کرج

تزریق ژل در کرج با بهترین مواد و مناسب ترین قیمت فقط در مجموعه زیبایی بینی مد صورت میگیرد . با معرفی شما به پزشکان متخصص، تزریق ژل را با کمترین ریسک برای زیبایی و جوانسازی پوستشما انجام میدهیم. برای دریافت اطلاعات بر روی لینک کلیک کنید.

زمانی که شما میخواهید به انجام یک روش درمانی و زیبایی اقدام کنید باید به بهترین پزشک مراجعه کنید تا با خیال راحت درمان بر روی شما انجام شود. تزریق ژل در کرج توسط بهترین مجموعه زیبایی بینی مد! برای کسب اطلاعات زیبایی میتوانید به قسمت مقالات مراجعه کنید.

شاید دوست داشته باشید :   آیا بوتاکس ضرر دارد ؟

10 راهکار عالی برای درست خوابیدن بعد از تزریق ژل!

زمانی که تزریق فیلر تمام میشود پزشک تمامی نکاتی که باید رعایت کنید به شما میگوید. دقت کنید در کنار روش های مراقبتی پزشک این موارد را هم مد نظر داشته باشید:

 • سعی کنید طاق باز بخوابید . با این مدل خوابیدن به صورت شما فشاری وارد نمیشود.
 • از بالشت های مخصوص که در مراکز لوازم پزشکی وجود دارد استفاده کنید تا سر شما را ثابت نگه دارد. استفاده از این نوع بالشت ها نمیگذارد سرتان به راست و چپ بچرخد در نهایت از فشار هایی که ممکن است به صورت وارد شود جلوگیری میکند.
 • در هنگام خواب حتما سرتان از بدنتان بالاتر باشد.
 • سعی کنید تنها بخوابید تا خیالتان از جهت برخورد دست کسی به صورتتان راحت باشد.
 • اگر بچه کوچک دارید تا 1 ماه ، بچه را پیش خودتان نخوابانید. حتی بعد از یک ماه هم با وارد شدن فشار و ضربه احتمال خیلی کم بروز آسیب وجود دارد.
 • قبل از خوابیدن حتما از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • در فضایی بخوابید که هوای مناسب داشته باشد و زیاد گرم نباشد.
 • زیر نور مستقیم آفتاب به هیچ عنوان نخوابید.
 • نظر خیلی از پزشکان این است: بعد از 48 ساعت میتوانید به پهلو بخوابید و هیچ منعی برای به پهلو خوابیدن وجود ندارد.

نتیجه به پهلو خوابیدن بعد از تزریق ژل پیشانی و خط خنده چیست؟!

نتیجه به پهلو خوابیدن بعد از تزریق ژل

بعد از تزریق ژل پیشانی اگر به پهلو بخوابید باعث میشود مواد به یک سمت صورت حرکت کند و پیشانی شما ناهموار شود . زمانی که در خواب به پیشانی شما  فشاری وارد شود ممکن است مواد در  بالای ابروی شما جمع شود و برجسته شود.

همچنین عوارضی که خوابیدن اشتباه بعد از ترزیق ژل خط خنده ایجاد میکند ایجاد برجستگی و جابه جایی مواد است.

در کل پزشکان عقیده دارند که تا 48 ساعت نتیجه بدی میگذارد که آن هم امکانش کم است. ولی به طور کلی بهتر است تا مدتی درست خوابیدن را رعایت کنید.

برای شست و شوی صورت بعد از تزریق فیلر چه کنیم؟

شما تا 4 الی 6 ساعت اجازه شستن صورت را ندارید. چرا؟ چون باعث تغییر در حالت ژل تزریق شده میشود . بعد از گذشت این مدت هم شما یک سری محدودیت ها دارید.

دقت کنید! باید با آب ولرم صورتتان را بشویید. اگر آب سرد باشد باعث سفت شدن ژل میشود و در صورت گرم بودن آب ژل در زیر پوست جا به جا میشود.

در زمان شست و شو هیچ فشاری به صورتتان وارد نکنید.

از شوینده ای استفاده کنید که خاصیت زنده عفونی کنندگی داشته باشد و حساسیت زا نباشد در عین حال خیلی قوی نباشد . مثلا میتوانید از شامپوی بچه استفاده کنید.

تا یک روز بعد از انجام filler injection از حمام کردن پرهیز کنید . تا یک ماه با آب ولرم رو به سرد حمام کنید.

امیدوارم مطلب بالا برای شما مفید و کاربردی بوده باشد و با استفاده از خدمات بینی مد به خصوص تزریق ژل در البرز رضایت کامل شما را جذب کنیم و شما با خیال راحت در خدمات زیبایی به ما اعتماد کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *