ورزش زاویه فک

شما میتوانید با 6 تمرین ساده فک تان را زاویه دار کنید !قبل از فکر کردن به عمل زاویه سازی میتوانید با تمرین های ورزشی شانس خود را امتحان کنید.

در برخورد اول با هر فردی شما مجذوب صورت او میشوید. همه ما دنبال زیبایی بیشتر هستیم همچنین بهترین را برای خودمان میخواهیم.

مطلب دیگری که احتمالا خوشتان بیاید: روش خانگی رفع غبغب

زاویه سازی فک و صورت یا همان مادلینگ چهره  یکی از کار هایی است که میتوانید برای جذاب تر شدن در نظر بگیرید.

زاویه سازی فک و صورت در زمانی کوتاه!

شما میتوانید با چند حرکت ورزشی در مدت زمان 1 الی 3 ماه کمی به فک خود زاویه دهید . با افزایش سن شکل همه ی اعضا بدنتان فرق خواهد کرد فک هم از این قاعده مستثنی نیست.

ممکن است با انجام ورزش های مخصوص که شاید در کل روز یک ربع وقت شما را بگیرد دیگر نیازی به تزریق و عمل زاویه سازی فک نباشد.

ولی خیلی دلتان را خوش نکنید! نتیجه ای که شما در اثر تزریق ژل ، لیفت و … برای زاویه سازی فک و صورت میکنید به مراتب اثر گذاری بیشتر و واضح تری میگذارد.

با عمل زاویه سازی فک شما زودتر و در آن واحد تغییرات را احساس میکنید . این در حالی است که با انجام ورزش هایی در  دوره های 3 ماهه تغییراتی در زاویه فک تان ایجاد میکنید که کمتر از عمل ها تغییراتی ایجاد میکند.

شاید این مطلب را دوست داشته باشید: چطور یک دختر جذاب باشیم؟ فقط همین 5 کار را انجام دهید!

زاویه سازی فک با لوازم آرایشی:

اگر دوست دارید سریعا نتیجه زاویه دار شدن فک خودتون رو ببینید، میتونید با لوازم آرایشی مثل کانتور این فرم رو توی صورت خودتون اجرا کنید و ببینید که اصلا دوست دارید این فرم از چهره رو!؟

تو دکمه های زیر دسته بندی محصولات کانتور تو 2 تا فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی معتبر رو گذاشتیم که بد نیست یه سری به این ها هم بزنید.

عضله های فک و گردن که تاثیر در زاویه فک دارند!

عضله های فک و گردن در زاویه سازی فک

زاویه سازی فک با ورزش یکی از راحت ترین کار هاست تا صورتتان زاویه های خاصی به خود بگیرد. عضله های صورت و گردن تاثیر مستقیمی بر روی زاویه فک یا jawline شما میگذارد.

با انجام ورزش های مناسب میتوانید جوری بر روی این عضلات تاثیر بگذارید تا چهره ی شما را عوض کنند.

عضله های گردن شامل عضلات زیر است:

  • عضله پلاتیسما
  • عضله جناغی-چنبری-پستانی
  • ماهیچه اسکالن
  • ماهیچه میلوهیویید

این عضله ها گردن شما را تشکیل میدهند و قوی بودن و ضعیف بودن گردن به این عضلات بستگی دارد.

عضلات صورت به دو گروه تقسیم میشوند. 1) عضلات جونده        2) عضلات حالت دهنده

هر کدام از این دسته بندی ها خود دارای چند عضله هستند. عضلات حالت دهنده صورت همان ماهیچه هایی هستند که در اخم کردن ، خندیدن و … نقش دارند همین عضلات هم هستند که زاویه های صورت ما را شکل میدهند .

عضلات جونده هم در جویدن غذا نقش ایفا میکنند که منقبض شدن بیش از  حد آن ها تحت تاثیر مواردی مثل دندان قروچه کردن باعث بد شدن حالت و زوایای فک میشود.

این روز ها که همه دنبال عمل زیبایی زاویه سازی فک و صورت هستند ، شما میتوانید با خیال راحت در مجموعه زیبایی بینی مد در کرج به ظاهر خودد برسید.

شاید دوست داشته باشید بدانید چطور صورتتان را جوان تر کنید :

10 روش طبیعی و خانگی برای جوان سازی پوست را یاد بگیرید ! 

زاویه سازی فک با ورزش ( 6 تمرین کاملا ساده )

در این مقاله مقصد اصلی ما آموزش 6 حرکت ساده برای زاویه سازی فک می باشد . شما میتوانید با تمرین و تکرار ورزش ها بر روی ماهیچه های گردن و صورت کار کنید و به آن ها زاویه بهتری بدهید.

نکته: برای انجام تمامی ورزش های زیر توجه داشته باشید که در 2 هفته اول هر جا با درد مواجه شدید از انجام دادن آن حرکت منصرف شوید زیرا حرکت را اشتباه میزنید و یا عضلات بسیار ضعیفی دارید که ادامه تمرین باعث آسیب میشود.

تمرین 1 برای زاویه سازی فک:

ابتدا دراز بکشید و شانه هایتان کاملا بر روی زمین باشد و از زمین بلند نشود.

چانه را به سمت گردن خم کنید سپس سرتان را تا 5 سانتی متر از زمین جدا کنید.

در زمان تمرین میتوانید زبانتان را به سقف دهنتان فشار دهید تا حین حرکت تاثیر بیشتری روی گردن شما گذاشته شود. این حرکت را در 3 ست 10 تایی انجام دهید.

سعی کنید زمان بیشتری برای انجام این حرکات بگذارید و از انجام سریع آن ها خودداریی کنید زیرا عضلات گردن عموما ضعیف هستند و با ورزش سنگین به آن ها فشار زیادی وارد شده و سبب احساس درد در ناحیه میشود.

تمرین 2 برای زاویه سازی فک:

در حالت نشسته این حرکت را تمرین کنید.

زبانتان را پشت دندان های بالایی قرار دهید سپس زبانتان را به سمت جلو فشار دهید به صورتی که تمامیزبان سقف دهانتان را پوشش دهد.

حالا شروع به در آوردن صدا کنید اینکار باعث میشود لرزشی در زبانتان ایجاد شود.

این حرکت برای تقویت عضله های زیر چانه است که نقش اساسی در زاویه سازی فک دارد. این تمرین را هم مثل تمرین اول در 3 ست 10 تایی انجام دهید .

تمرین 3 برای زاویه سازی فک:

یک تمرین برای زاویه فک

در حالت نشسته این حرکت را تمرین کنید.

در حالت کاملا عادی بنشینید و سعی کنید فک پایینی ، چانه ی خود را به سمت بیرون بکشانید و لب های پایینی را بلند کنید.

این حرکت بسیار موثر بوده و عضلات زیادی در گردن و صورت را تحت تاثیر قرار میدهد.

برای هر بار انجام زمان 5 ثانیه را در نظر بگیرید و در 3 ست 10 تایی این حرکت را تمرین کنید.

مرکز زاویه سازی فک در تهران

تمرین 4 برای زاویه سازی فک:

در حالت نشسته دهانتان را ببندید و فک پایین را به سمت راست و چپ حرکت دهید این کار در خوش فرم شدن عضلات صورتتان تاثیر زیادی دارد.

میتوانید در طول روز چندین بار این حرکت را انجام بدهید.

تمرین 5 برای زاویه سازی فک:

این حرکت را هم در حالت خوابیده و هم نشسته میتوانید انجام دهید.

ستان را به عقب خم کند تا جایی که کشیدگی و منقبض شدن عضلات گردن را حس کنید. سپس به حالت عادی برگردید . این حرکت را در طول روز انجام دهید تا چین و چروک های گردنتان از بین برود.

تمرین 6 برای زاویه سازی فک:

تمرین 6 برای زاویه فک

در حالتی که نشسته اید با باز کردن دهان شروع به تلفظ حرف O و پس از آن E کنید این تلفظ حروف را به صورت پیوسته انجام دهید و وقفه ای ببین آن نیوفتد.

این حرکت را هم در 3 ست 10 تایی انجام دهید تا عضلات دور لب و اطراف دهان شما تقویت شود و تحت تاثیر قرار بگیرند.

ماساژ و تاثیرات آن بر زاویه فک را بدانید!

ماساژ صورت برای زاویه فک

علاوه بر ورزش هایی که برای زاویه فک انجام میدهید با ماساژ های مخصوص هم میتوانید از شر چربی ها خلاص شوید و کمک زیادی به زاویه دار شدن فک و صورت کنید.

ماساژ غبغب و گونه : ماساژ این دو ناحیه میتواند در جوان سازی پوست و از بین رفتن چربی ها و در نهایت زاویه سازی موثر باشد.

برای ماساژ همیشه از کرم استفاده کنید زیر اگر بدون کرم ماساژ را انجام دهید ممکن است باعث افتادگی پوست شوید.

به اندازه یک نخود کرم به ناحیه غبغب بزنید و به سمت بالا آن را ماساژ دهید. برای گونه با استفاده از کرم ماساژ را از روی گونه به سمت گوش هایتان انجام دهید.  حدودا 15 دقیقه در روزبرای ماساژ صورت زمان بگذارید.

امیدوارم مطلب فوق مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد و بتوانید بدون هزینه و انجام عمل به صورتی با زوایای دلخواهتان برسید.

مطلب زیر در خصوص عمل تنگ کردن واژن است؛ اگر دوست دارید مطالعه کنید:

واژینوپلاستی