در این صفحه بهترین گروه های سنی برای انجام بوتاکس را معرفی کرده ایم

♥♥ در شرایط سنی مختلف پس از تزریق بوتاکس چه مشکلاتی می تواند برایتان پیش بیاید و چه مواردی را باید در نظر بگیرید؟ ♥♥

♥ ♥ ♥ خطرات و مزایای هر گروه سنی و بهترین سن برای انجام بوتاکس و توقف آن ♥ ♥

با لمس هرکدام از آیتم های زیر می توانید به مطالب مربوط به سن خودتان مراجعه کنید.

1-بوتاکس در سن 20 سالگی

2-بوتاکس در سن 30 سالگی

3-بوتاکس در سن 40 سالگی

4-بوتاکس در سن 50 سالگی

5-بوتاکس در سن 60 سالگی

از چه سنی می توانم بوتاکس انجام دهم؟

در حالت استاندارد عمده شما می توانید انواع روش های زیبایی را از 18 سالگی شروع کنید.تزریق ژل، مزوتراپی و یا حتی عمل بینی برای بسیاری از افراد از همین سن آغاز می شود.ما در بینی مد به کاربران پیشنهاد می کنیم قبل از انجام بوتاکس حتما سری به یک پزشک زیبایی پوست بزنند.ممکن است راه حل های درمانی دیگری نیز برای صورتتان مورد تذکر پزشک واقع شود.

اما در هر صورت بوتاکس یک روش تزریقی کاملا امن و غیر تهاجمی می باشد.از آن گذشته این روش موقتی است و برای امتحان آن هم شده می توانید از 18 سالگی (سنین آغازین امتحان روش های زیبایی) شروع به انجام بوتاکس کنید.

بیشترین افرادی که به ما مراجعه می کنند خانم های جوان 27 تا 35 سال هستند.تراکم در سنین بالاتر به طبع بیشتر می باشد.

بوتاکس در 60 سالگی

بوتاکس در 60 سالگی

در چه سنی باید استفاده از بوتاکس را متوقف کنید؟

در واقع هیچ منبعی وجود ندارد که بگوید برای یک فرد سالم مثلا 60 سالگی آخرین سن انجام روش های بوتاکس است.افراد به شرط عدم حساسیت های پوستی و آلرژیک و مشکلاتی که بوتاکس را منع می کند، می توانند تا هر سنی از آن به درستی استفاده نمایند.

خواندنی هایی که قبل از بوتاکس باید بدانید: اینجا دقیقا می خوانید بعد از بوتاکس چه اتفاقاتی برایتان می افتد!

بهترین سن انجام بوتاکس به پوست شما بستگی خواهد داشت!

سن شمادلایل شما برای آنکه دوست دارید بوتاکس تزریق کنید!
20 سالگیمعمولا افراد باهوش و آینده نگر و حساس برای جلوگیری از بروز چین و چروک در سن 30 یا بیشتر در 20 سالگی بوتاکس می کنند.بسیاری از مدل های تبلیغاتی دارای چنین وضعیتی هستند.
30 سالگی30 سالگی اوج زیبایی هر خانمی و سن طلایی آقایان است.بروز چین و چروک های سطحی تا کمی عمیق می تواند در این سن نگرانی به وجود بیاورند.در این مرحله تنها می خواهید این مشکلات برطرف شود.
40 سالگیاطراف چشم در زیبایی صورت بسیار مهم اند.از عوامل شایع در 40 سالگی خطوط نا منظم و عمیق اطراف چشم می باشد.گوشه های چشم (crow’s feet) و پلک های فوقانی و خط اخم درگیر این خطوط می شوند.
50 سالگینوسانات شدید هورمونی، عدم قائدگی و یائسگی باعث می شود سیستم های بدن شما تغییرات اساسی داشته باشند و این امر اجتناب ناپذیر است.پوست شما دیگر آن شادابی سابق را ندارد و احساس می کنید ترشح کلاژن در آن تا حد زیادی کاهش یافته .
60 سالگیمادربزرگ های دل جوان اکثرا مانند یک جوان به خود می رسند.احتمالا می خواهید در 60 سالگی مانند یک خانم 50 ساله باشید.10 سال جوانتر!

بوتاکس در 20 سالگی | پیشگیرانه و هوشمندانه

در سن 20 سالگی پوست شما بسیار جوان است.اگر دچار استرس های وحشتناک شده اید (استرس های مزمن و حاد که گاها باعث ریزش شدید مو می شوند) و پوستتان از سنی که دارید جلو تر است، می توانید برای عدم بروز مشکلات بیشتر، در بوتاکس در سن 20 سالگی را تجربه کنید.حتما پزشک متخصص بوتاکس در 20 سالگی به شما پیشنهاد می کند از دوزهای کمتر از حد استاندارد برای بهتر شدن سطحی پوست استفاده کنید که می توانید برای اطلاعات بیشتر به صفحه : مزایای بوتاکس در سنین کم مراجعه کنید.

دلیل چین و چروک یک فرد 20 ساله

حالت های ژنتیکی بیشترین تاثیر را بر روی پوست صورت از لحاظ ظهور چین و چروک زود هنگام را دارند.90 درصد خانم ها و آقایانی که در سن 20 سالگی دچار چین و چروک می شوند، مدام در معرض اشعه UV بوده اند.در معرض افتاب قرار گرفتن باعث جمع شدگی پوست و چین و چروک های اطراف چشم می شود.همچنین بسیاری از افراد در معرض نور آفتاب اخم می کنند و همین عامل خط اخم را تقویت می کند.گروهی دیگر از افراد به دلیل لبخند منحصر به فردشان خط خندشان تحت تاثیر قرار گرفته و عمیق می شود.

چین و چروک های پویا در سنین 20 سالگی

چین و چروک پویا به حالتی از چین و چروک ها گفته می شود که در اثر حرکت عضلات صورت در آن واحد به وجود می آید.بنابراین ممکن است شما در حالت عادی صورتتان در پیشانی متوجه خطوط بسیار سطحی قابل گذشت شوید.اما وقتی شروع به حرکت دادن صورتتان می کنید، خطوط را عمیق تر می بینید.

چین و چروک های ثانویه در 20 سالگی بر اثر مصرف دخانیات

مصرف سیگار و قلیان باعث خشک شدن درصد قابل توجهی از آب بدن می شود.البته این اثرات به مرور اتفاق می افتند و اثر آنی ندارند.پوست در حین این فرآیند خشک شده و کلاژن سازی و الاستین به حد پایینی می رسد.پوست خشک بسیار مستعد چین و چروک می باشد.خانم ها و آقایانی که سیگار می کشند، خواه ناخواه دچار چروکی، لک و چین و چروک می شوند.

جالب است بدانید سیگاری های سنین 16 تا 24 سال 23% از کل سیگاری ها را تشکیل می دهند.

آیا نازک نارنجی هستید؟ :) آیا بوتاکس درد دارد؟!

مزایای بوتاکس در سن 20 سالگی

1-آیا مدام در معرض آفتاب هستید؟

افرادی هستند که به واسطه شغلشان و یا عوامل دیگر مجبورند مداما آفتاب بگیرند و در معرض آفتاب باشند.درصد زیادی از چین و چروک ها با استفاده از کرم های ضد آفتاب متناسب با پوست شما قابل رفع است اما به هر حال این آفتاب روی پوست شما تاثیر گذار است.بوتاکس در سن 20 سالگی می تواند نوعی پیشگیری برای آینده شما باشد.

2-آیا شدیدا سیگاری هستید؟

برخی از افراد به دلیل استعمال دخانیات بیش از حد دچار چروکیدگی پوست می شود.استعمال بیش از 15 نخ سیگار در روز می تواند درصد قابل توجهی از اکسیژن خون شما را کاهش دهد.همچنین غلظت خون باعث می شود جریان خون به نقاط مختلف پوست صورت کاهش یابد.در این صورت یک حجمه کاهش یافته خون غلیظ با درصد اکسیژن پایین به پوست شما می رسد که از حالت استاندارد سطح پایینی دارد.بوتاکس می تواند اثر چروک های در اثر سیگار را درمان کند.

در این صورت باید در نظر داشته باشید همراه با درمان بوتاکس، مصرف سیگار را کاهش داده و آب بیشتری مصرف کنید.

3-آیا بیش از حد استرس دارید؟

آیا از آن دسته از افراد هستید که مداما در معرض شک های عصبی و استرس بیش از حد هستید؟ باید بدانید این امر اثر مستقیمی بر روی پوست شما خواهد داشت.البته اثری که در طولانی مدت بروز می کند.بیایید امتحان کنید!

یک هفته به مسافرت بروید و قبل و بعد از آن از خودتان و پوست صورتتان عکس تهیه کنید.متوجه تازگی پوست و شادابی آن خواهید شد.اما اگر در اثر استرس چین و چروک روی صورتتان بروز پیدا کرده است، می توانید آن را درمان کنید و راش های پوستیتان را کمتر تحت فشار قرار دهید.

معرفی خدمات: خدمات بوتاکس برای همشهریان کرجی با تخفیفات ویژه